Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Londyn na weekend

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Londyn na weekend

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Lorelei 9 mar 2011, 19:45
    Wybieram się na długi weekend majowy do Londynu. Mamy cztery dni na zwiedzanie, poradźcie mi co warto zobaczyć? Wiem, że na pewno byłoby tego więcej niż na tych kilka dni, ale tak na pierwszy raz... jak mi się spodoba to jeszcze tam wrócęprzymrużenie oka Aha i mamy troszkę ograniczony budżet, a słyszałam, że tam strasznie drogoskrzywienie ale mam nadzieje, że można mimo to coś fajnego zaplanować.
    Cytuj
  • marek_kk 9 mar 2011, 21:15
    No fakt, 4 dni to mało żeby zobaczyć wszystkie ciekawe miejsca w Londku. Jest tego trochęprzymrużenie oka Ale można zacząć od tych najbardziej charakterystycznych dla tego miasta, a więc:
    -Tower Bridge
    -Big Ben + parlament +katedra
    -Piccadilly Circus
    -Westminster
    -London Eye (o ile dopisze pogoda)
    -Oxford Street
    -Madame Tussaud (o ile nie widziałaś takiego muzeum figur woskowych, to jest najlepsze jakie widziałem, ale generalnie podobne do innych)
    -Trafalgar Square
    Cytuj
  • Skabe_den 9 mar 2011, 22:57
    Drogo jest. Ale prawie wszystkie wymienione miejsca zobaczysz za darmo, więc głównie transport i jedzenie/picie. Muzeum Tussaud można sobie podarować. Natomiast absolutnie warto: Muzeum Historii Naturalnej i Science museum. W porównaniu z tymi w Polsce totalny opad szczęki. Zresztą nawet nie ma co porównywać...
    Cytuj
  • casia1980 10 mar 2011, 1:03
    Z listy moich ulubionych dodałabym do jazdy obowiązkowej Camden Town, Soho, China Town, Little Veniceuśmiech Niezpaomniane miejsca.
    Cytuj
  • Ronjaa 10 mar 2011, 8:57
    W Londynie są bardzo piękne parki i ogrody. Regent, Hyde, Kensington i inne. Warto zobaczyć wszystkie, zwłaszcza w majuuśmiech
    Cytuj
  • Iolla007 10 mar 2011, 9:39
    Byłam w Londku trzy lata temu, polecam świetna wycieczkę amfibią po Tamizieuśmiech Rewelacja, świetny pomysł i b. fajny przewodnik. Tylko niestety nie pamiętam skąd się to zaczynało, tak to jest jak ktoś za Ciebie wszystko załatwiaprzymrużenie oka
    Cytuj
  • nafnafff 10 mar 2011, 13:19
    Zależy jeszcze co kto lubiuśmiech Ja się wybieram jesienią i moje główne cele to National Gallery i Tate Britainuśmiech
    Cytuj
  • casia1980 10 mar 2011, 17:18
    No jeśli ktoś lubi sztuke to na pewno nie można tych miejsc odpuścić.
    Cytuj
  • Ronjaa 10 mar 2011, 18:02
    wiele fajnych wskazówek znajdziesz w internecie. Np tu jest opcja trasy.
    http://www.polkadot.pl/pl/rozrywka/atrakcje_londynu/londyn_trasy_zwiedzania
    Cytuj
  • panchita 10 mar 2011, 18:42
    Witaj! Mamy z chłopakiem taki sam pomysł na majowy weekenduśmiech Ja czerpie inspiracje stąd: http://www.tanie-loty.com.pl/zwiedzanie-londynu.html
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum