Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Nad polskim morzem

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Nad polskim morzem

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Bartniczka 24 kwi 2016, 20:25
    Gdzie najlepiej wypoczywacie?
    Macie swoje ulubione miejsca?
    Cytuj
  • sam_ba 7 cze 2016, 14:43
    ja zdecydowanie najbardziej odpoczywam w górach, uwielbiam Pieniny...może dlatego, że mieszkam nad morzem uśmiech
    Cytuj
  • hipcio 14 cze 2016, 12:32     (ostatnio zmieniony przez autora 15 cze 2016, 16:36, w całości zmieniany 1 raz)
    Najlepiej wypoczywa mi się w Gdańsku. Jest to większa miejscowosć. Za tymi mniejszymi nie przepadam bo nie lubię leżeć na plaży. Można poleżeć sobie dzień czy dwa ale całe dnie odpadają. Najlepsza kolejnośc dla mnie to: dzien zwiedzania i potem dzien wypoczynku.

    Tak poza tym to jeśli ktoś planowałby z Was jeszcze w tym roku znaleźć jakieś noclegi to proponuję się pospieszyć bo większość sensownych noclegów może być już zarezerwowana. Najwygodniejsza forma noclegu to wynajem apartamentów. W Trójmieście jest ich sporo. http://www.dhapartamenty.pl/
    Cytuj
  • lotny 21 lis 2016, 15:01
    Ja najbardziej lubię Dźwirzyno, byłem tam już cztery razy, zawsze w tym samym hotelu Senator. Mają tam bardzo fajną strefę wellness&spa i ciekawa ofertę np. rytuał saunowy z mistrzem ceremonii język poza tym lokalizacja jest świetna, obiekt mieści się w środku lasu i jest dosłownie parę kroków do morza. Bardzo miło się tam wypoczywa i jest bardzo spokojnie, szczególnie jesienią.
    Cytuj
  • filka 23 lis 2016, 15:12
    fajne miejsce, miło wspominam ale nie kojarzę tego hotelu
    Cytuj
  • marcelv 3 gru 2016, 17:21
    Moje ulubione miejsce to Mierzeja Wiślana, szczególnie lubię małą osadę Kąty Rybackie, która jest położona na Mierzei pomiędzy morzem, a Zalewem Wiślanym. W pobliżu jest rezerwat kormorana czarnego, warto tez odwiedzić Muzeum Zalewu Wiślanego w którym można obejrzeć wystawy zwiazane z historią szkutnictwa i rybołówstwa na tym akwenie. Latem jest to doskonałe miejsce do żeglowania, natomiast zimą przy odpowiedniej pogodzie na Zalewie można zobaczyć bojery. Nad morze w tych okolicach można wybrać się o każdej porze roku, to miejsce które docenią miłośnicy spokoju ciszy, długich spacerów, fotografowania.
    Jeśli będziecie chcieli się tam wybrać to najlepiej szukać noclegów w miejscach takich jak to : http://willaturkusowa.pl/
    gdzie z okien widać taflę Zalewu.
    Cytuj
  • bokser999 18 gru 2016, 15:49
    Polecam Władysławowo. Fajna mieścina
    Cytuj
  • bleid98 20 gru 2016, 15:28
    Nie cierpię Polskiego morza. Brudno, drogo i zła pogoda
    Cytuj
  • simba17 29 gru 2016, 21:23
    Sopot jest spoko uśmiech
    Cytuj
  • monika9093 12 sty 2017, 11:06
    simba17 napisał:Sopot jest spoko uśmiech
    Zamierzam się wybrać
    Cytuj
1 2 z 2  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Jak podróżować?