Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Rower stacjonarny - czy to dobry sposób na uzyskanie kondycji?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Rower stacjonarny - czy to dobry sposób na uzyskanie kondycji?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • aleksander_wielki 14 sie 2010, 21:38
    W takim razie nie zazdroszczę...
    Cytuj
  • fitmamma 14 sie 2010, 23:40
    Przyznam, że rowerek to trochę za mało, żeby kompleksowo wyrzeźbić ciało. Musisz się liczyć z tym, że jazda pomaga wykształcić głównie mięśnie łydek i ud, czasem też pośladków, ale to już w zależności czy jeździsz w noskach czy zwyczajnie pedałujesz.
    Jeśli szukasz dobrego sposobu na spalenie kalorii to polecam skakankę. Może brzmi zabawnie, ale to świetny sposób na dobrą formę. Dodatkowo także działa na wysmuklenie nóg. No i jeśli masz odpowiednio duży (i wysoki) pokój to możesz to wykonywać w domu.
    Cytuj
  • natalija 15 sie 2010, 7:35
    fitamamma masz dużo racji, chociaż trochę Cię poprawię przymrużenie oka Prawda, że jazda na rowerze pomaga kształtować głównie łydki i uda, czasem pupę. Ale brzuch też można w takich ćwiczeniach wysmuklić. Trzeba jednak pamiętać o odpowiedniej postawie podczas jazdy. Należy odciążyć ręce - nie podpierać się nimi za bardzo, a brzuch mieć cały czas napięty.
    Cytuj
  • Iza_bela 15 sie 2010, 10:16
    Ja już długo jeżdżę na rowerku. Przyznam, że nie jest to sposób na szybkie zrzucenie zbędnych kilogramów, ale na pewno przy zachowaniu odpowiedniej diety to dobry sposób na utrzymanie formy. Zdecydowanie polecam mniejsze obciążenie na rzecz dłuższej jazdy. W odwrotnym przypadku niestety kończy się tak jak ktoś już pisał - przyrost mięśni w udach i łydkach.
    Cytuj
  • europejka 15 sie 2010, 14:12
    Z tego co ja się orientuję to jeśli zależy Ci na spalaniu tłuszczu na rowerze to powinnaś jeździć na czczo. Czytałam kiedyś, że spalanie zaczyna się od ćwiczeń powyżej 30 minut, więc pewnie najlepiej dobić tak do godziny... Moja kuzynka dużo jeździ, właśnie na czczo, do tego ma zbilansowaną dietę, pije bardzo dużo wody i dzięki temu już widać efekty.
    Myślę, że jeśli inne sporty w Twoim przypadku odpadają, to na pewno warto kupić rowerek. W końcu lepiej coś robić niż nic... przymrużenie oka
    Cytuj
  • truskawecka 15 sie 2010, 14:28
    europejka napisał:Z tego co ja się orientuję to jeśli zależy Ci na spalaniu tłuszczu na rowerze to powinnaś jeździć na czczo. Czytałam kiedyś, że spalanie zaczyna się od ćwiczeń powyżej 30 minut, więc pewnie najlepiej dobić tak do godziny... Moja kuzynka dużo jeździ, właśnie na czczo, do tego ma zbilansowaną dietę, pije bardzo dużo wody i dzięki temu już widać efekty.
    Myślę, że jeśli inne sporty w Twoim przypadku odpadają, to na pewno warto kupić rowerek. W końcu lepiej coś robić niż nic... przymrużenie oka
    Dzięki, ostatnie zdanie podoba mi się najbardziej więc chyba jednak kupię ten rower przymrużenie oka
    Trochę się rozglądałam i zastanawiam się jaka jest różnica między zwykłym rowerem stacjonarnym, a magnetycznym? Jakiego używacie? Póki co zauważyłam jedynie różnicę w cenie przymrużenie oka Warto inwestować czy może na początek taki zwykły starczy?
    Cytuj
  • Iza_bela 15 sie 2010, 16:14
    ja mam zwykły i nie narzekam przymrużenie oka Zresztą kupowałam go już kilka dobrych lat temu, nie było jeszcze takiego wyboru... Myślę, że jeśli zaczynasz, to lepiej kupić coś klasycznego i nie ma co szaleć przymrużenie oka
    Cytuj
  • simokka 15 sie 2010, 18:22
    Z tego co ja się orientuję rowery magnetyczne są trwalsze i działają płynniej. Ale przyznam, że jeśli dopiero zaczynasz to naprawdę niepotrzebny wydatek.
    nie namawiam do kupna najtańszego w sklepie, bo wiadomo, że jest o wiele większe ryzyko, że się zepsuje. Nawet jeśli ma gwarancję (a mieć powinien przymrużenie oka to i tak nie spełni swojej funkcji, jak będzie stał miesiąc w naprawie...
    Cytuj
  • Domatorres 15 sie 2010, 21:39
    A może jakiś zadowolony użytkownik poleci konkretny sprawdzony model? Bo moja żona chcialaby taki rowerek na gwiazdkę i zaczynam się rozglądaćuśmiech
    Cytuj
  • dalf 7 maj 2024, 8:36
    Kupiłem http://mediapak.pl/zalety-uchwytow-na-rowery/ polecam
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum