Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Wczasy z Eurocamp

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wczasy z Eurocamp

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zosiasamosia 14 mar 2011, 16:09
    Czy ktoś z Was korzystał z tej formy wypoczynku? Jakis czas temu znajomy polecał mi ten Eurocamp, mówił, że on z rodziną i znajomymi jeżdżą tak od lat i byli w wielu krajach, a za każdym razem mieli bardzo udane wakacje. My się w tym roku umawiamy ze znajomymi i czas by chyba był najwyższy rezerwować, ale chciałabym jeszcze poznać opinie kogoś kto korzystałuśmiech
    Cytuj
  • Barbra67 14 mar 2011, 16:51
    My dwa lata temu bylismy na kempingu w Hiszpanii (Playa Bara) Było fantastycznie! Gorąco polecam, decydujcie sie bez obaw.
    Cytuj
  • Iolla007 14 mar 2011, 19:13
    Może ten znajomy to byłmój wujekprzymrużenie oka Bo on z rodziną był już 8 razy! z eurocampem i zawsze tak zachwala, na każdej imprezie rodzinnej opowiada jakie to mieli wspaniałe wakacje. Całą Europę już tak zjeździli.
    Cytuj
  • franusia 14 mar 2011, 21:46
    Słyszałam o tym... podobno to porządna firma i za nieduże pieniądze naprawdę fajne warunki.
    Cytuj
  • Barbra67 15 mar 2011, 1:14
    Potwierdzamuśmiech Oczywiście camping to nie hotel (my bylismy w domku, można też w namiocie), ale standard naprawdę niezły, oni bardzo dbają o całe to wyposażenie i można czuć się naprawde komfortowo. I maja też świetne lokalizacje, w pobliżu morza czy innych atrakcji.
    Cytuj
  • 77henry 15 mar 2011, 7:39
    A czy ktoś może coś powiedzieć na temat pobytu w Bella Italia nad jez. Garda? Wybieramy się w tym roku we wrześniu.
    Cytuj
  • zosiasamosia 15 mar 2011, 8:48
    Barbra67 napisał:Potwierdzamuśmiech Oczywiście camping to nie hotel (my bylismy w domku, można też w namiocie), ale standard naprawdę niezły, oni bardzo dbają o całe to wyposażenie i można czuć się naprawde komfortowo. I maja też świetne lokalizacje, w pobliżu morza czy innych atrakcji.
    W domku?
    Cytuj
  • Barbra67 15 mar 2011, 12:04
    No mobilehome miałam na myśliuśmiech
    Cytuj
  • 30m1n1k4 15 mar 2011, 14:32
    Byłam z Eurocampem w 2003 r. w Hiszpanii, rok później we Włoszech. Mieszkaliśmy w mobile home, bardzo wygodny. Ogólnie byliśmy bardzo zadowoleni, te ich campingi są rzeczwyiście dość luksusowe, tak jak obiecują. Bylismy też w Chorwacji pod namiotem, też było ok, ale dla mnie kłopotliwy był brak własnej łazienki. Poza tym jednak niczego bym się nie czepiała.
    Ogólnie to firma warta zaufania.
    Cytuj
  • zosiasamosia 15 mar 2011, 16:22
    Dzięki za informacje, cieszę się, że tak pozytywne opinie, bo ich ofert prezentują się bardzo atrakcyjnie, ale dobrze mieć informacje od kogoś kto ich sprawdziłuśmiech
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum