Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Pomocna pożyczka a Pomocna dłoń

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pomocna pożyczka a Pomocna dłoń

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Finanse, prawo, ubezpieczenia 1 2 3 4 5 z 5  
  • zylek 26 lis 2013, 20:02
    Czy te dwie usługi to to samo? Bo z netu wynika, że PP to pożyczki, a PD to wiele instytucji charytatywnych, fundacji.
    Na jednym forum kredytowym ludzie twierdzą, że to ta sama oferta ;] Kant?
    Cytuj
  • Glinka 27 lis 2013, 8:29
    To na pewno kant. Te dwie firmy nie mają ze sobą nic wspólnego. Jedna udziela pożyczek, a druga zajmuje się pomocą rodzinom w ramach prowadzenia fundacji. Jedyne co ich może łączyć to fakt, że pomocna pożyczka również pomaga, ale ta pomoc jest skierowana do domów dziecka i hospicjów.
    Cytuj
  • 27 lis 2013, 13:06
    zylek napisał:Czy te dwie usługi to to samo? Bo z netu wynika, że PP to pożyczki, a PD to wiele instytucji charytatywnych, fundacji.
    Na jednym forum kredytowym ludzie twierdzą, że to ta sama oferta ;] Kant?
    A kto niby twierdzi, ze to to samo? Jak można pomylić fundację z firmą pożyczkową? Gdzie w ogóle znalazłeś takie informacje?
    Cytuj
  • zylek 27 lis 2013, 14:12
    Haneczka44 napisał:A kto niby twierdzi, ze to to samo? Jak można pomylić fundację z firmą pożyczkową? Gdzie w ogóle znalazłeś takie informacje?
    Na jakimś forum kredytowym znalazłem temat, w którym opisywano pomocną pożyczkę i pomocną dłoń jakby to były te same firmy. Dlatego zastanawiałem się jak to jest naprawdę... Nie chciało mi się w to wierzyć, bo ludzie wypisują w necie wiele nieprawdziwych rzeczy.
    Cytuj
  • Krycha788 27 lis 2013, 15:11
    Ja korzystałam z usług pomocnej pożyczki i ona nie ma nic wspólnego z tą fundacją. Zdecydowaliśmy się u nich na ofertę strzał w dziesiątkę. Dostaliśmy 20 000 zł na 10 lat. Pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel. Nie sprawdzają BIK i oferują atrakcyjne oprocentowanie.
    Cytuj
  • Glinka 27 lis 2013, 16:11
    Krycha788 napisał:Ja korzystałam z usług pomocnej pożyczki i ona nie ma nic wspólnego z tą fundacją. Zdecydowaliśmy się u nich na ofertę strzał w dziesiątkę. Dostaliśmy 20 000 zł na 10 lat. Pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel. Nie sprawdzają BIK i oferują atrakcyjne oprocentowanie.
    No i właśnie. Na tej stronie nie piszą nic o tym, że nazywają się pomocna dłoń czy chociażby współpracuję z nimi. Ktoś puścił jakąś plotkę i wprowadził ludzi w błąd. Nie ma co zwracać uwagi na takie informacje.
    Cytuj
  • 27 lis 2013, 17:00
    Swoją drogą, ciekawa jestem czy obie firmy wiedzą o tym, że niektórzy uważają ich za jedną i tę samą instytucję. Tak być nie powinno. Dlatego zadzwoniłam do pomocnej pożyczki i powiedziałam jak wygląda sytuacja. Mają coś z tym zrobić.
    Cytuj
  • zylek 27 lis 2013, 17:48
    Wiecie co? Przejrzałem google i okazało się, że jest wiele fundacji i stowarzyszeń o nazwie pomocna dłoń. Podejrzewam, że nie chcieliby oni być utożsamiani z firmą pożyczkową. To dziwne, że na tamtym forum tak bardzo się pomylili.
    Cytuj
  • Glinka 27 lis 2013, 18:39
    zylek napisał:Wiecie co? Przejrzałem google i okazało się, że jest wiele fundacji i stowarzyszeń o nazwie pomocna dłoń. Podejrzewam, że nie chcieliby oni być utożsamiani z firmą pożyczkową. To dziwne, że na tamtym forum tak bardzo się pomylili.
    Może nie to, że nie chcieliby tyko po prostu dobrze by było gdyby byli utożsamiani ze sobą. Fundacja to fundacja, stowarzyszenie to stowarzyszenie, a firma pożyczkowa to firma pożyczkowa. Nie można mieszać tych pojęć, bo później nie wiadomo będzie gdzieś iść po pożyczkę, a gdzie wybrać się, gdy potrzebujemy pomocy...
    Cytuj
  • 28 lis 2013, 8:21
    Tak się zastanawiam, jak fundacja może mieć jakąś ofertę... ? Przecież fundacje pomagają różnym ludziom, ale nie mają swojej oferty, cennika, itd. To głupie, że ktoś pomylił te dwie instytucje.
    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum