Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Pomocna pożyczka a Pomocna dłoń, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pomocna pożyczka a Pomocna dłoń

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Krycha788 28 lis 2013, 13:46
    Tu pomocna i tam pomocna. Szkoda tylko, że to zupełnie inne instytucje. To tak jakby pomylić getin bank z fundacją polsatu. Ktoś kto napisał takie coś na jakimś forum musiał mieć w tym jakiś ukryty cel.
    Cytuj
  • zylek 28 lis 2013, 14:55
    Krycha788 napisał:Tu pomocna i tam pomocna. Szkoda tylko, że to zupełnie inne instytucje. To tak jakby pomylić getin bank z fundacją polsatu. Ktoś kto napisał takie coś na jakimś forum musiał mieć w tym jakiś ukryty cel.
    Myślę, że to może być tak, że oni chcieli napisać o pomocnej pożyczce i specjalnie napisali o niej jako pomocnej dłoni. Temat firmy pożyczkowej mógł być drażliwy, więc chcieli jakoś przemycić ten temat.
    Cytuj
  • Glinka 28 lis 2013, 16:00
    W zasadzie w sieci dzieją się różne rzeczy. Bardzo wiele tematów na forach jest zakładanych przez konkurencyjne firmy. Wtedy w takim temacie pisze się tylko i wyłącznie źle o danej firmie. A wszystko po to, by kosztem innych wypromować swoją firmę.
    Cytuj
  • 28 lis 2013, 17:02
    Glinka napisał:W zasadzie w sieci dzieją się różne rzeczy. Bardzo wiele tematów na forach jest zakładanych przez konkurencyjne firmy. Wtedy w takim temacie pisze się tylko i wyłącznie źle o danej firmie. A wszystko po to, by kosztem innych wypromować swoją firmę.
    Właśnie z pomocną pożyczką tak było. Ktoś ich oczerniał na forach kredytowych. Chcieli zrobić wszystko, by ludzie przestali brać u nich pożyczki. A na pozostałych forach, pisano o nich całkiem dobrze. Ofertę też mają niezłą.
    Cytuj
  • zylek 28 lis 2013, 18:05
    Nie ma sensu czytać takich opinii. Wiadomo, że są nieprawdziwe. Z resztą, czytałem, że ta pomocna pożyczka jest całkiem dobra firma. Dają pożyczki w dużych kwotach. Poza tym organizują akcję przed podpisem. Słyszeliście o niej?
    Cytuj
  • Glinka 28 lis 2013, 22:52
    zylek napisał:Nie ma sensu czytać takich opinii. Wiadomo, że są nieprawdziwe. Z resztą, czytałem, że ta pomocna pożyczka jest całkiem dobra firma. Dają pożyczki w dużych kwotach. Poza tym organizują akcję przed podpisem. Słyszeliście o niej?
    Co to za akcja? Powiesz o co w niej chodzi? Dużo czytam, ale akurat o tej akcji nic nie słyszałam...
    Cytuj
  • zylek 29 lis 2013, 8:23
    Glinka napisał:Co to za akcja? Powiesz o co w niej chodzi? Dużo czytam, ale akurat o tej akcji nic nie słyszałam...
    Jest to akcja, która ma na celu nakłonienie klientów, by zaczęli czytać umowy. Pomocna pożyczka zdaje sobie sprawę z tego, że ludzie nie analizują umów i nawet nie wiedzą na jakie warunki się godzi. Dlatego też walczą o to, by ludzie zaczęli myśleć i czytali te umowy, bo przecież jest to niezwykle ważne.
    Cytuj
  • Glinka 29 lis 2013, 12:50
    zylek napisał:Jest to akcja, która ma na celu nakłonienie klientów, by zaczęli czytać umowy. Pomocna pożyczka zdaje sobie sprawę z tego, że ludzie nie analizują umów i nawet nie wiedzą na jakie warunki się godzi. Dlatego też walczą o to, by ludzie zaczęli myśleć i czytali te umowy, bo przecież jest to niezwykle ważne.
    Oni jakoś reklamują tę akcję? Jakiś spot reklamowy stworzyli? Skąd w ogóle dowiedziałeś się o tej akcji? Bo ja w sumie nigdzie nie spotkałam się z takimi informacjami.
    Cytuj
  • zylek 29 lis 2013, 14:04
    Glinka napisał:Oni jakoś reklamują tę akcję? Jakiś spot reklamowy stworzyli? Skąd w ogóle dowiedziałeś się o tej akcji? Bo ja w sumie nigdzie nie spotkałam się z takimi informacjami.
    Mają swoją reklamę, zobacz sobie: http://www.youtube.com/watch?v=Z4DXYGdK_pM&feature=youtu.be W jakimś artykule o tym czytałem i mnie to zainteresowało. Akcja jest bardzo pożyteczna i uważam, że jest potrzebna społeczeństwu.
    Cytuj
  • Glinka 29 lis 2013, 16:44
    Chyba muszę zacząć bardziej szczegółowo przeglądać artykuły, bo omijają mnie takie rzeczy. Oby ta akcja powiodła się, by ludzie w końcu zaczęli czytać umowy i nie wpadali w kłopoty finansowe. Założenie jest fajne, mam nadzieję, że rezultaty też jakieś będą.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum