Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Portale / serwisy pożyczkowe, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Portale / serwisy pożyczkowe

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Klatka 14 lis 2012, 12:41     (ostatnio zmieniony przez autora 14 lis 2012, 12:42, w całości zmieniany 1 raz)
    Myślę, że ja bym nie ryzykowała w ten sposób. Może się udać i zarobisz na tym, ale możesz też mieć same problemy. Jeśli już chcesz się bawić w prywatne pożyczki to chyba tylko najbliższej rodzinie i znajomym. Czyli osobom, których jest się pewnym. Po za tym na rynku jest sporo instytucji pozabankowych udzielających szybkie pożyczki nie wymagając żadnych raportów z BIK-u, wiec jeśli ktoś jest w podbramkowej sytuacji może z nich skorzystać.
    Cytuj
  • gacek888 20 lis 2012, 12:52
    tak czy siak nie da sie nzaprzeczyc ze instytucje pozabankowe bardzo wbijaja i przebijaja sie na naszym rynku, z reszta to czasem jedyne wyjście dla osób zadłuzonych majacych nieciekawa historie w biku, polecam przejrzec sobie ranking takich pozyczek można się wiele o nich dowiedziec i o warunkach na jakich działają zajrzyjcie
    Cytuj
  • gruzekk 7 gru 2012, 14:29
    Ja jednak wolę postarać się o pożyczkę z banku niż od firmy, której nie znam, ponieważ mogę później źle na tym wyjść i spłacać gigantyczne raty.

    Cytuj
  • dexter01 8 gru 2012, 8:14
    Pamiętać, że ok money omijać z daleka. Najdroższe.
    Cytuj
  • Daria05 27 gru 2012, 12:59
    gruzzek, pożyczka z banku jest zazwyczaj korzystniejsza, ale instytucje pozabankowe nie są złe. Faktycznie należy je dobrze sprawdzić. Jeżeli ktoś obiecuje cuda, to w głowie powinna zapalić się czerwona lampka. Umowy nie powinny zawierać żadnych haczyków i powinny być napisane zrozumiałym językiem. Wtedy można brać i w takim miejscu, bo to oznacza uproszczenie procedur i szybkość w udzieleniu pożyczki.
    Cytuj
  • qubas 31 sty 2013, 13:00     (ostatnio zmieniony przez autora 31 sty 2013, 13:01, w całości zmieniany 1 raz)
    szukam opinii o ok money, czy ktoś zaciągał tam taki kredyt chwilówka przez internet ? Potrzebuję pożyczyc w miarę szybko 600 zł. Na forum bankowym widziałem pozytywne opinie ale wolałbym się jeszcze upewnić.
    Cytuj
  • SylwiaKKK 5 lut 2013, 17:49
    Osobiście zawsze przy kredytach pomaga mi serwis [url=http://www.kredytolog.pl/]Kredytolog[/url]. Zawsze uzyskam fachową pomoc. Cała procedura nie trwa długo, gdyż wystarczy jedynie podać kryteria, a oni się zajmują resztą. Usługa jest darmowa i nie wymagana jest rejestracja.
    Cytuj
  • nekrolajt 8 lut 2013, 14:06
    A ja nie ufam takim firmom, ponieważ wiem, że dostają one kasę, za to, że polecą jakiś serwis pożyczkowy.
    Cytuj
  • Widgetowiec 2 maj 2013, 7:57
    Najlepiej podpytywać znajomych bądź ludzi którzy korzystali z danych usług. Ja tak wybrałem Allmoney i nie narzekam.
    Cytuj
  • angielvisual 13 maj 2013, 23:36
    Greed napisał:Tam liczy się koszt pozyskania pożyczki. Jest dużo taniej niż w banku, bo nie są doliczane horendalne opłaty, prowizje i tego typu zdzierstwo.
    Oprocentowanie podobne co w banku ale po doliczeniu tych opłat robi się ze 30-40 proc. a w takim serwisie tylko kilka złotych.
    Co rozumiesz przez horendalne opłaty i prowizje?! Przecież podczas korzystania z krótkookresowych kredytów rzadko zmieniają się warunki kredytowania. Weź pod uwagę fakt że jeśli kwota jest niewielka oraz czas kredytowania krótki, to koszty które ponosisz w banku są porównywalne do chwilówek, ba czasem możne nawet niższe (chodzi mi o pożyczki bez prowizji za uruchomienie) Z resztą przy kwocie 500 zł, koszty są tak zbliżone, że na prawdę nie ma znaczącej różnicy. Zapraszam na [url=http://www.banki-opinie.info/mbank-f29/]mbank forum[/url], jeśli ktoś jednak chciał skorzystać z oferty banku internetowego, tam znajdziecie opinie na jego temat.

    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum
Poprzednia: Jak kłamać w CV