Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Portale / serwisy pożyczkowe, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Portale / serwisy pożyczkowe

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • fawor 4 cze 2013, 23:46
    Ja to się dziwię,że ludzie się jeszcze na to nabierają. Przecież te wszystkie lichwiarskie bandy nastawione są na puszczenie klienta z torbami. Były już artykuły w prasie o ludziach tracących cały dorobek swojego życia, bo się spóźnili z ratą i przychodzili panowie z grubymi karkami a procent rósł.
    Masakra.
    Cytuj
  • prawdziwanowina 13 cze 2013, 14:50
    Ja też, mim wszystko, preferuję pożyczki w bankach, zwłaszcza, kiedy mam wziąć kredyt gotówkowy przez internet, czyli nie mogę naocznie zweryfikować, czy mam do czynienia z uczciwymi ludźmi, czy z jakąś straszną ściemą. Serwisy pożyczkowe to rzeczywiście jakieś rozwiązanie dla osób, które maja kłopot z BIK, ale jeśli chodzi o koszty pożyczki – polemizowałabym. Oprocentowanie bankowych kredytów jest teraz coraz niższe, około 11 % w skali roku, co przy niewielkiej sumie (a taką oferują serwisy pożyczkowe) stanowi kilkadziesiąt złotych (po przecież nikt nie pożycza 500 zł na parę lat!). Niewygórowana cena za poczucie bezpieczeństwa.
    Cytuj
  • 18 cze 2013, 15:32
    Tutaj też serwis o chwilówkach: pożyczka bez zaświadczeń wielki uśmiech
    Warto wejść i poczytać bo sporo praktycznych informacji o chwilówkach.
    Cytuj
  • Adrianol 7 lip 2013, 22:10
    Jest kilka bardzo dobrych portali które umożliwiają pożyczanie w obie strony np znany kokos, choć wiadomo wiąże się to z ryzykiem, jeśli chodzi o osobę która pożycza pieniądze na takich portalach. W zasadzie pożyczki powinny być ostatecznością i warto zawsze tak zarządzać budżetem domowym aby nie było potrzeby się zapożyczać, ale jeśli chcemy już skorzystać z takiej opcji to warto skorzystać z
    Cytuj
  • turistas1 24 lip 2013, 13:27
    nowym portalem zajmującym oferującym kredyty jest portal zajmujący się pośrednictwem w pożyczkach chwilówkach bazujący na doświadczeniu providenta viasms czy wonga.com
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum
Poprzednia: Jak kłamać w CV