Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Drukarka do biura, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Drukarka do biura

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 z 4  
  • Marta30S 29 sty 2013, 17:23
    eee raczej nie sądzę, żeby wypożyczanie drukarek miało większy sens.
    Ceny nowych modeli są na tyle tanie (np. w marketmedia itp sklepach), że płacenie za wypożyczenie drukarki jest wg mnie bezsensu.
    Cytuj
  • 29 sty 2013, 19:06
    osobiście w firmie korzystamy z kombajnu HP super się sprawdza polecam gorąco.
    Cytuj
  • zataraa2 2 lut 2013, 14:52
    Też jestem zdania, że wypożyczanie nie bardzo się opłaca. Można kupić naprawdę tani sprzęt, do tego dobre zamienniki (sama niedawno zamówiłam) i drukarka tania w eksploatacji gotowa uśmiech.
    Cytuj
  • Jana1 12 lut 2013, 12:04
    Pewnie! Po co wypożyczać, skoro nowe nie są znowu aż tak strasznie drogie? Najlepiej skorzystać z oferty firm, która zajmuje się sprzętem typowo dla firm, np. Wiadomo, że w domu korzysta się z innych urządzeń, a firma ma większe potrzeby. Poza tym w jednym miejscu można kupić też kasę fiskalną i zyskać może jakiś rabat
    Cytuj
  • rozmowna 13 lut 2013, 12:41
    W perspektywie czasu na pewno jest bardziej opłacalne kupienie niż użyczanie.
    Cytuj
  • zataraa2 2 mar 2013, 19:00
    dokładnie, na dłuższą metę użyczanie nie jest opłacalne
    Cytuj
  • hasanna 6 mar 2013, 14:03     (ostatnio zmieniony przez autora 6 mar 2013, 14:03, w całości zmieniany 1 raz)
    eee tam, są takie firmy, których potrzeby w tym zakresie są tak niewielkie, ze może właśnie dla nich w ogóle są tego typu miejsca, nie ma co każdego mierzyć swoja miarą przymrużenie oka
    Cytuj
  • 27 mar 2013, 12:57
    Wypożyczenie drukarki to dobre rozwiązanie,ale na krótką metę. Cena drukarek HP, o których mówiłeś nie jest wysoka, więc chyba lepiej zainwestować więcej na początku, ale mieć ją na własność. Rozejrzyj się za różnymi promocjami, możesz je kupić w atrakcyjnych zestawach np. razem z komputerem lub jakimiś akcesoriami, które przydadzą Ci się do biura
    Cytuj
  • Energia30 23 maj 2013, 17:03
    A propos sprzętów biurowych, wiecie może, gdzie dostane tanio biurowe [url=http://]sejfy. Wrocław[/url] to miasto, które mnie interesuje. Ewentualnie może być jakiś internetowy sklep.

    Z góry dzięki za pomoc

    Pozdrawiam.
    Cytuj
  • WiedzawFirmie_pl 24 maj 2013, 10:41
    Ja od 1,5 roku używam we własnym biurze drukarki, właściwie urządzenia wielofunkcyjnego Samsung CLX-3185FW . Kosztowała trochę ponad 1200 zł ale nie potrzeba kabli bo ma Wi-Fi n, drukuje w kolorze i robi to dobrze. Często też używam skanera i kopiarki. Faks sporadycznie i właściwie tylko do kontaktu z urzędami (bo oni nie lubią e-maili - za mało papierów). Oczywiście proszę traktować to jako opinie o tej drukarce (a nie jako polecanie firmy czy konkretnego urządzenia)

    Wcześniej miałem drukarki laserowe HP. Drukowały, można było kupować zamienniki tonerów ale skubane zacinały się i psuły zaraz po upływie gwarancji.

    Piotr

    Cytuj