Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Drukarka do biura, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Drukarka do biura

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 z 4  
  • Fin 28 maj 2013, 22:21
    HP to dobre drukarki, nawet na zamiennikach chodza jak należy.
    Cytuj
  • Mr_Nowak 5 gru 2013, 9:05     (ostatnio zmieniony przez autora 5 gru 2013, 9:06, w całości zmieniany 1 raz)
    Bardzo dobra drukarka. Jak najbardziej polecam.
    Cytuj
  • byzanthium 9 gru 2013, 11:21
    Ja polecam sprzęty wielofunkcyjne albo drukarki firmy HP. Są doskonałej jakości i można kupić je w przyzwoitej cenie.
    Cytuj
  • jik7008 7 lut 2014, 9:08
    polecam jakąś sieciową laserową. inwestycja na pewno będzie troszkę większa ale laserowe drukarki są bardziej ekonomiczne i przede wszystkim wygodniejsze. a sieć pozwoli na drukowanie z różnych kompów bez zbędnych kabli
    Cytuj
  • zataraa2 11 kwi 2014, 19:08
    a co byście polecili w cenie do 300zł do rzadkiego drukowania typu dokumenty itp. dobrze by było jakby były łatwo dostępne zamienniki
    Cytuj
  • biokin 12 kwi 2014, 17:51
    Ja mam w biurze canona: Drukarka atramentowa, urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma MG6350, USB, Wi-Fi, LAN.

    Jest to od razu urządzenie wielofunkcyjne i muszę powiedzieć, że naprawdę się przydaje. Początkowo wydawał mi się to zbędny wydatek, ale jak już jest to skaner i ksero są nieocenione.
    Cytuj
  • zataraa2 16 kwi 2014, 21:39
    a drukujecie na oryginałach czy na zamiennikach? Szykuje nam się w biurze wymiana sprzętu na coś nowszego
    Cytuj
  • jarek7 30 kwi 2014, 19:23
    ja i w domu i w biurze drukuję na zamiennikach, oryginały nie wchodzą w grę przy takiej ilości wydruków jakie robię to poszedłbym z torbami
    Cytuj
  • sylwia4012 11 cze 2015, 9:23
    Wspomniane wcześniej drukarki Epson z systemem ITS to świetne rozwiązanie do biura. Tu można więcej o nich poczytać [url=http://www.epson.pl/inktanksystem]http://www.epson.pl/inktanksystem [/url] . Drukarki te mają wszystko to co powinna mieć drukarka biurowa. Są energooszczędne, takie w eksploatacji, wydajne, mają świetną jakość wydruku i praktycznie wcale się nie psują.
    Cytuj
  • anastazja4390 24 cze 2015, 19:40
    Te drukarki Epson cieszą się coraz większą popularnością. Szczególnie dobrze oceniana jest ich jakość wydruku i bezawaryjność oraz cena za materiały eksploatacyjne. Generalnie na stronie producenta można znaleźć wiele ciekawych informacji o kosztach wydruku na tych drukarkach itp.
    Cytuj