Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Inkubator Przedsiębiorczości, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Inkubator Przedsiębiorczości

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 z 3
  • kerkos 4 lis 2013, 17:42
    AIP to dodatkowa możliwość działania na niskich kosztach - ja tak właśnie zaczynałem. Wtedy koszty miesięczne to było 200 zł, później 350 zł ZUSU przez 2 lata, i teraz już na normalnym ZUSie działam, ale przez 4 lata udało się prowadzić biznes na niskich kosztach. To dobry okres na to, aby interes rozkręcić na odpowiednim poziomie, by wtedy móc po tym okresie płacić już zus w normalnej wysokości.
    Cytuj
  • kerkos 18 lis 2013, 16:41
    Mniej... to wszystko zależy od optymalizacji, no i to nie jest pod każdy biznes. Gościu, który prowadzi firmę budowlaną, nie będzie działał w AIC, bo nie ma takiej możliwości. Więc obiektywnie piszmy kiedy to ma zastosowanie, a kiedy tego zastosowania kompletnie nie ma.
    Cytuj
  • zylek 24 kwi 2014, 17:01
    Zgadza się, ale generalnie dzialalność w AIC się opłaca - roczne oszczędności z takiego biznesu są na prawdę wysokie.
    A jak wiecie z polskiego ZUSu wielkego pożytku nie ma...
    Cytuj
  • 24 kwi 2014, 17:42
    Kiedyś gdzieś widziałam ciekawy artykuł - porównanie osiągnięć prezesów inkubatorów i okazuje się, że prowadzenie inkubatora to w większoci wypadków ich pomysł na biznes i niewiele więcej potrafią...
    Cytuj
  • zylek 8 maj 2014, 17:05
    Ale nie ma znaczenia co robią prezesi, liczy się Twój zysk, a w przypadku American International Corporation ten zysk jest większy, po prostu dużo większy jest potencjał oszczędności, ale oczywiście każdy ma swoje własne cele...
    Cytuj
  • zylek 30 cze 2014, 16:49
    Podwyższono po raz kolejny minimalne wynagrodzenie, co oznacza, że koszty niższego zusu będą wyższe.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum
Następna: Reklama firmy