Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Co myślicie o sushi na przyjęcie weselne?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co myślicie o sushi na przyjęcie weselne?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O rozrywce, imprezach i sztuce 1 2 3 4 5 z 5  
  • WiktoriaStyle 13 lis 2010, 19:55     (ostatnio zmieniony przez autora 13 lis 2010, 19:56, w całości zmieniany 1 raz)
    Zamawiałam ostatnio sushi na lunch. W Krakowie. Firmę znalazłam w internecie: [url=http://...]www.haikusushi.pl [/url]
    Mają niezłą promocję - do zamówionych 5-ciu zestawów napój gratis, albo po dziesiątej pieczątce na karcie stałego klienta - zestaw na lunch gratis. Czasem też ich pracownik przyjeżdża do firmy z lodówką z gotowymi zestawami - super, bo szybko można smacznie i zdrowo zjeść.
    Za miesiąc wychodzę za mąż. Ja lubię sushi, mój przyszły mąż i nasi znajomi też, jednak na przyjęciu będą też osoby w średnim wieku - ciocie, babcie...
    Czy powinnam zaryzykować i zamówić u nich katering? Jako dodatek do pozostałego menu.
    Sprawdziłam tą firmę już nie raz, spełniają moje oczekiwania pod każdym względem, a jestem raczej wybredna, więc o jakość dań, sposób podania, konsystencję i smak jestem spokojna.
    Na pewno ktoś ma jakieś doświadczenia w podobnej sytuacji.

    http://www.trendywomen.home.pl/ja_03/
    Cytuj
  • iwona_z 30 lis 2010, 14:53
    Teraz wszyscy jedzą sushi. Aczkolwiek na weselach jeszcze się z tym nie spotkałem więc może masz szansę być oryginalną. Nie wiem tylko czy to do wódki jest najlepsze.
    Cytuj
  • kaziu 30 lis 2010, 15:39
    Do wódki ryżowej na pewno się nadaprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Cloudy 30 lis 2010, 19:18
    Szczerze to nie jestem przekonana czy sushi nadaje się na wesele... nie każdy to lubi, a poza tym jest to potrawa, która stanowi uczte samą w sobie... a na weselu kiedy je podać? Między kotletem a krokietem?
    Cytuj
  • iwona_z 2 gru 2010, 13:37
    Między jednym tańcem a drugim tańcem. Tak będzie dużo lżejprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Louie 17 sty 2012, 21:29
    Jeśli w ramach ciekawostki, czy np w bardzo mały gronie to w sumie czemu nie...chociaż u mnie skorzystaliśmy z kuchni włoskiej bo to akurat była specjalność hotelu w którym organizowalismy. W Hotelu Sielanka. Poza tym z sushi chyba też istnieje takie ryzyko, że nie wszyscy lubią...(dla mnie to niewyobrażalne, ale są tacy wielki uśmiech ).
    Cytuj
  • 30 mar 2012, 7:10
    U mnie w rodzinie nikt by nie tknął sushi. Już widze mojego dziadka zajadajacego się surową rybą, albo ciotke, która wcina umaczane w sosie sojowym roll maki. U mnie będzie tradycyjne jedzenie tak samo jak prezenty. Moi znajomi zażyczyli sobie od rodziny złoto bulionowe! Nie wyobrażam sobie, że przy zaproszeniu miałabym powiedzieć, że chce złoto, podczas kiedy miałam opory przed powiedzeniem, że chcę pieniądze.
    Cytuj
  • gieniastus 4 sty 2013, 16:23
    jak wiadomo nie każdy sushi lubi. ja na przykład go nie tknę, dlatego ja bym pomyślała, czy warto w ogóle sobie tym zawracać głowę czy nie lepiej po prostu polskie dania zaserwować uśmiech
    Cytuj
  • domowadama 7 sty 2013, 7:58
    uwielbiam sushi i gdybym była na weselu gdzie je serwują byłabym w siódmym niebie uśmiech
    Cytuj
  • studentka02 7 sty 2013, 9:17
    Z kazdą nowością chyba tak jest, że nie wiadomo jak postapic , najlepiej jednak iść na żywioł a oryginalne danie zaproponować w formie degustacji kto lubi ten pochodzi i dostaje.U nas były takie problemy z fotografem, jako młodzi zrezygnowaliśmy z kamerzysty co oburzyło najbliższą rodzinę przymrużenie oka na rzecz fotografa. I mimo fochów cioć dzis nie żałujemy.
    Znajoma ze studia MARGOGRAFIA zasypała nas zdjęciami które otrzymali chyba wszyscy, a że umie nawiazywać kontakt z ludźmi zdjęcia są unikalne i oryginalne. Tak więc rób jak uważasz to twój dzień.
    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum