Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Co myślicie o sushi na przyjęcie weselne?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co myślicie o sushi na przyjęcie weselne?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 3 lip 2014, 10:45
    wydaje mi się, ze tylko jako dodatek, bo jednak nie kazdy musi być zwolennikiem takiego jedzenia
    Cytuj
  • Bartniczka 7 wrz 2014, 20:12
    iwona_z napisał:Teraz wszyscy jedzą sushi. Aczkolwiek na weselach jeszcze się z tym nie spotkałem więc może masz szansę być oryginalną. Nie wiem tylko czy to do wódki jest najlepsze.
    Oryginalnie - faktycznie! A do wódki chyba pasuje uśmiech Tylko po kolejnym kieliszku może być problem z utrzymaniem pałeczek przymrużenie oka
    Cytuj
  • albani 10 wrz 2014, 11:42
    No Ci powiem, że jak sushi chcesz zafundowac na wesele to na bogato!! Sushi należy chyba do jednych chyba z drozszych potraw aczkolwiek ja bardzo lubię. Zastanawiam sie tylko czy przy piciu alkoholu surowa ryba będzie dobrym rozwiązaniem.
    Cytuj
  • Turtel 30 wrz 2014, 15:27
    Ja bym jadł wielki uśmiech Co prawda warto zapewnić jakies tradycyjne dania dla tradycjonalistów - rosół, ziemniaki itd. Ale jak dla mnie odejscie od tradycjnego menu to super opcja.
    Cytuj
  • losia 23 gru 2014, 10:33
    To zależy co kto lubi bo ja np nie przepadam za sushi to wszystko zależy od gustów
    Cytuj
  • Ewelina_L 28 gru 2014, 19:41
    Ja bym zamawiała. Przecież będą też inne dania do wyboru dla nielubiących sushi.
    Cytuj
  • koonik 24 sty 2015, 14:36
    Tak naprawdę wszystko zależy od gości. Moim zdaniem to fajny pomysł, ale na pewno nie wszyscy będą chcieli to jeść. Warto to potraktować jako formę przystawki w niewielkiej ilościuśmiech
    Cytuj
  • Aniela22 29 sty 2015, 16:14
    JUż chyba wolałabym postawić na zwykły catering. Sushi niestety jest takim typem jedzenia że nie każdy go lubi i nie każdemu smakuje. Wiec mozesz wydać pieniadze i tylko na tym niestety stracić.
    Cytuj
  • kieta 3 lut 2015, 11:41
    Myślę, ze sushi średnio się sprawdzi uśmiech
    Cytuj
  • haller21 8 lut 2015, 19:09
    Ja osobiście sushi uwielbiam, ale wielu osobom niekoniecznie przymrużenie oka myślę, że lepiej porzucić ten pomysł
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum