Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

DJ czy zespół na wesele?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

DJ czy zespół na wesele?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zott 13 cze 2013, 15:11
    Ja również. Jak koleżanka wyżej pisze muszę potwierdzić, że firma Ostrowski produkuje rewelacyjne ciasteczka. U mnie na weselu to rozeszły się bardzo szybko.
    Cytuj
  • maciejka_ka 14 cze 2013, 13:44
    Byłam ostatnio na weselu na którym zamiast całego zespołu był 1 facet z keyboardem. puszczał muzykę, czasami śpiewał. nie zdało to dla mnie egzaminu. Gdybym ja miała decydować, wzięłabym orkiestrę
    Cytuj
  • librado 17 cze 2013, 14:05
    Ja bym jednak zdecydował się na DJ'a. Wolałbym usłyszeć kawałki w oryginale niż zespół, który fałszuje.
    Cytuj
  • malpa20 18 cze 2013, 20:14
    Ale zespół ma dusze.. a dj tylko odtwarza kawałki.
    Cytuj
  • 21 cze 2013, 13:37
    co kto woli. U mnie był zespół, który biesiadnie poniósł wesele uśmiech "Hej wesele hej wesele ... tańcowało... uśmiech "
    Cytuj
  • Meteor01 25 cze 2013, 18:58
    Ja byłbym za DJ'em, ale większość gości jakich bym zaprosił pewnie za zespołem, więc tak do końca to trudno powiedzieć.
    Cytuj
  • faworytowy 1 lip 2013, 9:32
    Na weselu najważniejsze jest to, aby dobrze się bawić i czy to będzie DJ, orkiestra, radio,płyty,czy tylko sam akordeon - nie jest ważne, jeśli każdy będzie zadowolony.Samo wyprawienie wesela jest i tak już kosztowne,więc muzyka może być każdego rodzaju,ale.... to jest najważniejszy dzień w życiu każdej młodej pary,więc pewnie i orkiestra będzie najlepsza?,mimo,że to jest wydatek,ale żprzecież jak to się mówi... raz się żyje.. i wesele też jest to prawdziwe,tylko raz w życiu,więc może warto pokusić się na dobrą orkiestrę?.Chociaż ostatnio byłem na weselu, gdzie właśnie był DJ i było super.
    Cytuj
  • yy88yy 1 lip 2013, 21:37
    ja uważam że o wiele lepiej jest zatrudnić zespół, nie ma to jak muzyka na żywo, tylko oczywiście wcześniej posłuchajcie jak gra Wasz zespół, bo nie każdy się nadaje, najlepiej udajcie się na próbę
    Cytuj
  • 15 lip 2013, 8:23     (ostatnio zmieniony przez autora 15 lip 2013, 8:25, w całości zmieniany 1 raz)
    yy88yy napisał:ja uważam że o wiele lepiej jest zatrudnić zespół, nie ma to jak muzyka na żywo, tylko oczywiście wcześniej posłuchajcie jak gra Wasz zespół, bo nie każdy się nadaje, najlepiej udajcie się na próbę
    lub na jakieś wesele, gdzie grają, warto!
    Cytuj
  • AstaLawista 8 wrz 2013, 20:56
    Dokładnie uśmiech nie ma co brać DJ lub zespołu w ciemno, bo to jednak od tego w sporej mierze zależy czy ludzie będą się bawić dobrze czy nie. Dla chętnych i zainteresowanych z Warszawy oraz z Lublina dobrym rozwiązaniem jest zespół Fiesta. Mają swoje biura w Lublinie przy ulicy Koncertowej 9 lub w Warszawie przy Alei Stanów Zjednoczonych. Na ich stronie można znaleźć demo z piosenkami: http://www.imprezka.com.pl/pl/13-demo_zespolu_na_wesele uśmiech
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum