Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Jaki alkohol najlepszy na domową imprezę?, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki alkohol najlepszy na domową imprezę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • pistacja 26 mar 2015, 14:56
    Latem najlepiej sprawdza się zimne piwo uśmiech
    Cytuj
  • zataraa2 26 mar 2015, 22:57
    Przy grillu myślę,że sznapsnięcie jak najbardziej jest wskazane
    Cytuj
  • june45 28 mar 2015, 18:24
    Wódka dobra na wszystko uśmiech
    Cytuj
  • janna 17 kwi 2015, 20:20
    Jak dla mnie mogą być przy grillu tylko słabsze alkohole uśmiech Wódkę czystą jak już piję to tylko i wyłącznie w drinkach.
    Cytuj
  • jarek7 21 kwi 2015, 23:25
    Ja też jakoś za czystą nie bardzo, za ciężki kaliber, do grilla i bez okazji to zdecydowanie coś mniej procentowego
    Cytuj
  • janna 23 kwi 2015, 11:55
    Racja, a co ty pijesz do grilla uśmiech
    Cytuj
  • zataraa2 25 kwi 2015, 23:15
    Do grilla najlepsze są mniej procentowe alkohole, przynajmniej mi takie najbardziej podchodzą, sznapsik to mi do wszystkiego pasuje przymrużenie oka, piwo też dobrze pasuje.
    Cytuj
  • nina_ky 28 kwi 2015, 12:43
    Dla mnie zawsze najlepszym rozwiązaniem jest piwo. Chociaż gdy na imprezie jest dużo panów to potrzebna jest też wódka.
    Cytuj
  • zylek 12 kwi 2016, 9:08
    Wódka, od bardzo dawna - znakomicie się sprawdza, kopie i prawie wszyscy ją piją. Istotne aby tylko to była wódka jakościowa. U nas to Pure Vodka jest od jakiegoś czasu na każdej imprezie - delikatna, bez kiepskiego zapachu i bardzo dobra. Dziewczynom odpowiada to, że nie pali w gardło i generalnie fajnie smakuje, ale to kwestia danego alkoholu.
    Cytuj
  • poczytna 21 kwi 2016, 9:33
    No przyznam szczerze, że u mnie zawsze jest pełen wachlarz. Każdy pije to na co ma ochotę. Byłam barmanką przez długie lata, także zawsze przychodzi taki moment imprezy, że znajomi patrzą na mnie wyczekująco bym im coś przygotowała z resztek xp Najważniejsze w imprezach to żeby za bardzo się nie napompować. Dobry humor - a reszta załatwi się sama przymrużenie oka
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum