Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Przyjemna restauracja w Poznaniu

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Przyjemna restauracja w Poznaniu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • nadia25 28 wrz 2011, 17:59
    Mój chłopak przeżył ciężki wypadek i niedługo wychodzi ze szpitala. Chcielibyśmy urządzić mu jakieś skromne przyjęcie powitalne wśród nas. Znacie może jakąś fajną restaurację w której można coś takiego urządzić?
    Cytuj
  • hekate 30 wrz 2011, 14:41
    Co prawda nie znam tak dobrze Poznania, ale z tego co się orientuję, to jest w tym mieście parę miejsc w których takie przyjęcie można urządzić. Chyba najlepiej będzie sprawdzić na tej stronie: Są tam recenzje różnych restauracji, także może tam uda Ci się znaleźć takie miejsce, które Cię zainteresuje.
    Cytuj
  • Basia123456 7 paź 2011, 20:06
    Ja polecam Ci restaurację Italia na wildzie. Jest to naprawdę dobra restauracja w centrum Poznania. Twój chłopak będzie mógł się poczuć jakbyście zaprosili go do Włoch. uśmiech
    Cytuj
  • maria67 14 paź 2011, 11:37
    Zgadzam się. Restauracja Italia jest naprawdę świetna.
    Cytuj
  • superStar 14 paź 2011, 16:38
    ja tam wolę zjeść coś dobrego w Hotelu Włoskim - też w Poznaniu uśmiech dobre dania i wina wielki uśmiech uśmiech
    Cytuj
  • PaulinkaSz 13 lis 2011, 18:50
    Restauracja Italia to naprawdę sympatyczne miejsce. Dania fantastyczne, nieoszukane, pyszne wina
    Cytuj
  • smoke 18 lis 2011, 13:38
    Bardzo fajna knajpa indyjska jest na Malcie, na końcu jeziora, bliżej zoo, zapomniałem teraz nazwy... Duzy wybór potraw, bardzo smaczne, bardzo miła obsługa uśmiech A czy po tym pobycie w szpitalu są jakieś przeciwwskazania co do diety?
    Cytuj
  • mariusz3k3 9 gru 2011, 5:37
    Ja tam lubie włoskie klimaty. A poza polską kuchnią cenię sobie włoską, bo człowiek jest przynajmniej syty. Nie zdarzyło mi się jeszcze wyjść z włoskiej restauracji głodnym, co przy innych kuchniach bardziej ekscentrycznych jest możliwe.
    Cytuj
  • Roman22 15 sty 2012, 16:51     (ostatnio zmieniony przez autora 15 sty 2012, 16:52, w całości zmieniany 2 razy)
    Restauracja Italiana w Poznaniu to na pewno jedna z najlepszych restauracji w całym mieście. Uczęszczam do niej regularnie i polecam w 100% to samo innym - na prawdę warto! Pozdrawiam.
    Cytuj
  • Morgius 16 sty 2012, 16:18
    A może Ratuszova w rynku? Dobre polskie jedzenie, obsługa miła, łatwo dojechać.
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum