Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Przyjemna restauracja w Poznaniu, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Przyjemna restauracja w Poznaniu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Bociek65 3 lut 2012, 19:27
    Mogę potwierdzić info o restauracji Italia, kilka razy jadłem i było smacznie i nawet nie tak bardzo drogo.
    Cytuj
  • Milowicz 10 lut 2012, 21:21
    Myślę, że faktycznie, dobrym rozwiązaniem będzie restauracja Italia. Miło i przyjemnie uśmiech
    Cytuj
  • maseuo 12 mar 2012, 13:29     (ostatnio zmieniony przez autora 12 mar 2012, 13:30, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja też polecam restaurację Italia. Urządziłem tam przyjęcie dla mojej przyjaciółki i wypadło rewelacyjne. Miejsce jest klimatyczne a jedzenie po prostu "palce lizać".
    Cytuj
  • Filian_23 13 kwi 2012, 0:00
    Może Italia na Dolnej Wildzie? Jedzonko jest super doprawione i w stylu włoskim. Na mnie super wrażenie zrobiła obsługa, kelnerzy kompetentni i znający się na rzeczy. Poza tym niezwykle uprzejmi. Ładnie, czysto i smacznie
    Cytuj
  • marek100 13 kwi 2012, 13:42
    kącik pochwalny restauracji italia?
    Cytuj
  • Flawina 24 kwi 2012, 12:52
    na to wychodzi hahaha przymrużenie oka))

    mnie poecano ostatnio CREDO uśmiech
    Cytuj
  • marek100 25 kwi 2012, 8:33
    ja mogę polecić the mexican.
    Cytuj
  • samuraj 6 maj 2012, 14:11
    a może na obiad do Ahmeda?? moim zdaniem bardzo fajne miejsce, gdzie można i bardzo dobrze zjeść i miło spędzić czas.
    Cytuj
  • Melvena 5 cze 2012, 12:57
    A gdzie ten szpital? Bo gdzieś niedaleko pewnie chcielibyście iść?
    Cytuj
  • Paulinka34 6 cze 2012, 19:25
    Ja polecam włoską restaurację Italia. Ostatnio byłam z mężem i nie spodziewałam się, że w Polsce można zjeść tak po włosku. Obydwoje jesteśmy fanami takiej kuchni także byliśmy mili zaskoczeni smakiem i klimatem tej restauracyjki
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum