Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Czy warto iść do dietetyka?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy warto iść do dietetyka?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • HaAnia 16 wrz 2011, 13:52
    Ja też myślę o wizycie u dietetyka, po prostu czuję, że niektóre produkty mi nie służą i chciałabym się wreszcie nauczyć wartościowo odżywiać. Jakby ktoś był zainteresowany to tutaj jest całkiem dobry dział o diecie
    Cytuj
  • mirelka_111 26 wrz 2011, 10:42
    Zdecydowanie warto iść do dietetyka! Ja odchudzałam się sama setki razy ( zawsze potem z powrotem tyłam), dlatego w końcu zdecydowałam się na pomoc specjalisty, i nie żałuję. Ja korzystam z Centrum Leczenia Otyłości ( mają placówki w całej Polsce, a ja chodzę akurat we Wrocławiu), jestem pod stałą opieką lekarza i dietetyka, co miesiąc chodzę na kontrolę, co dziala na mnie bardzo motywująco. Trafiłam na przesympatyczną dietetyczkę, która szczegółowo mi wszystko tłumaczy i duzo ze mną rozmawia. Posiłki w diecie są smaczne i szybkie w przygotowaniu, i naprawdę nie chodzę głodna a chudnę. Rewelacjauśmiech To co mi się podoba to to, że w CLO dużą wagę przykładają do nauki prawidłowych nawyków żywieniowych, dzięki czemu nie tyje się po zakończeniu diety. Schudłam juz 7 kilo w dwa miesiące i dalej się odchudzam, bo przede mną jeszcze 5uśmiech Sama na pewno nie dalabym rady osiagnąć takiego wyniku, nie miałabym takiej motywacji, jak teraz gdy regularnie spotykam się z dietetykiem. Polecamuśmiech
    Cytuj
  • sorokoka 28 wrz 2011, 15:20
    Szachrajka napisał:Hej forumowiczeuśmiech
    Korzystał ktoś z Was z porad dietetyka? Ja chciałabym się wybrać, bo już którąś z kolei dietą próbuję się odchudzać i nie idzie mi najlepiejskrzywienie Myślę sobie, że popełniam jakiś błąd, mam nadizeję, że fachowiec od odżywiania mi podpowie co robić. Ale to trochę kosztuje, bo przecież na jednej wizycie się chyba nie kończy, więc zanim zacznę taką 'terapię' to chciałabym poznać zdanie kogoś, kto się zetknął z dietetykiem.
    No tak, na jednej wizycie się nie kończy oczywiście. Ja w sumie byłam bardzo sceptyczna, na początku i nie wierzyłam, ze mi to coś pomoże. Ale rozmawiałam z przyjaciółką i ta poradziłam ,i dietetyka w cm Falck w warszawie. Uczestniczyłam w takim programie całym, który nie tylko chodzi o samo jedzenie, ale także o nawyki żywieniowe. Wiecie jak to jest... chudniesz a potem wracasz do normalnego jedzenia, no a tak być nie powinno. Chodzi o motywację i nazwijmy to "postanowienie poprawy". Udało się schudłam dość dużo, chociaż ciągle jestem na diecie, ale zmienić trzeba całe swoje nastawienie a nie tylko porcję obiadową.
    Cytuj
  • kajtos 3 paź 2012, 12:41
    warto - wystarczy kilka wizyt i nasze podejście do żywienia, dzięki radą specjalistów, znacznie się zmieni na lepsze, polecam gabinet dietetyczny poprzez racjonalne odżywianie się możemy szybko stracić na wadzę
    Cytuj
  • Makowiec 3 paź 2012, 22:59
    Jeśli ma się poważna nadwagę to dietetyk jest niezbędny. Ale dodałabym do tego jeszcze psychologa, bo problem z jedzeniem leży w mózgu a nie w żołądku
    Cytuj
  • Aquarella 5 paź 2012, 15:52
    Na pewno warto iść do dietetyka. Otyłość i nieprawidłowe żywienie mogą prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych, warto więc coś z tym zrobić. A jeśli diety i ruch nie pomagają, warto spróbować innej terapii. Czasem nie pozostaje nic innego jak klinika lecząca otyłość. W każdym razie warto pomyśleć o zmianie.
    Cytuj
  • moleword 9 paź 2012, 11:12
    Jeśli potrzebujesz diety oraz chcesz schudnąć nie ćwicząc oraz nie mieć efektu jojo to lepiej się udaj. Dietetyk dobierze odpowiednią dietę dla Twojego organizmu.

    Cytuj
  • Lucy88 14 paź 2012, 18:32
    Ja byłam u dietetyczki i faktycznie widzę rezultaty.
    Cytuj
  • kroxer 15 paź 2012, 14:48
    Pewnie, że warto. Ja byłem i zrzuciłem 12 kg bez uprawiania sportu. Nie musiałem się katować na siłowni czy biegać, wystarczyło, że zacząłem jeść to co kazał mi dietetyk i efekty przyszły uśmiech

    Cytuj
  • alako 22 paź 2012, 23:37
    bardzo warto. po pierwsze, wiedza (powiedzmy sobie szczerze: czerpana z internetu wiedza, jaką wszyscy w jakimś stopniu mamy, to mało), po drugie, motywuje.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum