Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Czy warto iść do dietetyka?, strona 8

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy warto iść do dietetyka?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie  3 4 5 6 7 8 z 8
  • MarcinSus 15 kwi 2015, 16:13
    Warto, warto też zajrzeć do lekarza rodzinnego i zrobić zwykłą morfologię oraz badania tarczycy, czasem problemy z wagą są związane z problemami z tarczycą.
    Cytuj
  • nina_ky 17 kwi 2015, 12:42
    Masz rację, ale znam też ludzi, którzy odżywiają się w sposób karygodny i potem wszystko zwalają na tarczycę.
    Cytuj
  • Mirka85 20 kwi 2015, 18:48
    Ja myślałam u wizycie ale patrząc na moją koleżankę, która skorzystała i nie schudła więcej niż 2 kg na diecie rozpisanej przez panią dietetyk stwierdziłam, że szkoda kasy. Kupiłam sobie therm line fast i w ciągu miesiąca zgubiłam 3,5 kg. Szybko, tanio i przede wszystkim skutecznie. No i bez większego wysiłku uśmiech
    Cytuj
  • Swojezdanie 29 kwi 2015, 21:40
    Czasem faktycznie taka wizyta może pomóc. Myślę jednak, że warto po prostu samemu zacząć zdrowo się odżywiać.
    Cytuj
  • szarlottka 6 maj 2015, 20:19
    Moim zdaniem warto iść do dietetyka. Jeśli ktoś tak jak ja ma sporą nadwagę to działanie na własną rękę nie jest dobrym pomysłem. Lepiej zgłosić sie do specjalisty. ja myślę o wykupieniu pakietu medycznego. Chcę mieć dostęp do wszystkich specjalistów którzy mogą pomóc mi w zrzuceniu zbędnych kilogramów.
    Cytuj
  • malgochna 8 maj 2015, 18:22
    hmmm no sama wizyta nie pomoże raczej tylko trzeba się stosować do zaleceń, potem chodzić jakoś raz w miesiącu chyba na kontrole i znów ważyć i tak aż schudniesz język Generalnie chyba szkoda kasy, no chyba że ktoś ma jakieś naprawdę problemy i potrzebuje specjalnej diety to może. Dla samego odchudzania to chyba nie warto. Ja kupuję therm line fast i faktycznie po nim chudnę. Nie jest drogi a naprawdę skuteczny . Samemu też można nieźle poradzić sobie z gubieniem nadprogramowych kilogramów uśmiech
    Cytuj
  • nowa_kamila 15 kwi 2024, 12:34
    Niesamowicie wartościowe informacje znajdziecie odwiedzając stronę https://huhtamaki-outlet.pl/catering-dietetyczny-dla-zdrowego-stylu-zycia/
    Cytuj
 3 4 5 6 7 8 z 8
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum