Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Bidet, a może bateria bidetowa?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Bidet, a może bateria bidetowa?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • franusia 25 gru 2010, 19:41
    No właśnie spotkałam się z tym, że duo ludzi sie skarżyło na to, a taka bidetka ma super ciśnienie i bardzo wygodne sterowanie! Firma chyba delvac się nazywa czy coś takiego musiałabym sprawdzić.
    Cytuj
  • Raf1975 25 gru 2010, 20:00
    Bidetta zgoda, lepsza niż tradycyjny bidet, bo nie dość, że mniej miejsca zajmuje to wygodniej sie korzysta. Tylko nie z taką rączką przy umywalce, bo się duzo wody marnuje i jest niewygodnie! Najlepsze rozwiązanie to bateria podtynkowa obok kibelka z słuchawką zawieszoną na ścianie. Tylko wodę trzeba doprowadzić, ale naprawdę warto podłubać, bo to wariant super wygodny!
    Cytuj
  • Stinaa 25 gru 2010, 23:50
    Ano właśnie, bo w przypadku tej słuchawki przy umywalce to musi ona być blisko ubiakcji. U mnie akurat tak nie jest, więc bylby problem. Ale taka podtynkowa bateria przy wc to wydaje mi sie też świetne rozwiązanie problemu.
    Cytuj
  • Kandydat 26 gru 2010, 1:53
    Ja nie mam i nie widze potrzeby. Pewnie w bardziej goracym klimacie (gdzie się spotyka częściej takie urzadzenia) jest to bardziej przydatne... mi jakos wanna z prysznicem wystarczauśmiech
    Cytuj
  • Bancroft 26 gru 2010, 7:02
    No kobiety z całą pewnością się nie zgodzą, zwłaszcza o pewnej porze każdego miesiąca, kiedy jest potrzeba żeby sie kilka razy dziennie podmyć i nie trzeba się w tym celu rozbierać żeby wejść do wannyprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Gaik 26 gru 2010, 9:52
    Oj tak... święta racjauśmiech to naprawdę ułatwia życie.
    Cytuj
  • nafnafff 26 gru 2010, 10:15
    Też się pod tym podpisuję, obiema ręcami, że tak powiemprzymrużenie oka Poza tym bidet może służyć do tych innych celow, dlaczego nie? Ja w nim napełanim butelki do kwiatków, płucze ścierki i myję psa, bo umywalke mam plytka i sie chalepie, a wanna szeroka i do baterii daleko i niewygodnie. I dlatego bym nie zamieniła bidetu na samą baterięuśmiech
    Cytuj
  • Stinaa 26 gru 2010, 12:43
    No racja, chociaż jak sie ma malo miejsca to sie inne rzeczy bierze pod uwagę. Może moja nie jest taka mała, ale jak tam jeszcze bidet wciśniemy to się zrobi mało miejscauśmiech Wiec się chyba sklaniam ku bidetce, ogladałam na stronie orasa i ceny nawet są podobne...
    Cytuj
  • Bancroft 26 gru 2010, 13:13
    Nie można mieć wszystkiegoprzymrużenie oka Bidetta jest bardzo funkcjonalna. Na pewno będziesz zadowolona.
    Cytuj
  • birata 26 gru 2010, 14:00
    Kwestia przyzwyczajenia, przez lata obywałam się bez bidetu, bo moi rodzice nawet o czymś takim nie słyszeliprzymrużenie oka A teraz mam i ciężko mi sobie wyobrazić życie bez tego wynalazku.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum