Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Bidet, a może bateria bidetowa?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Bidet, a może bateria bidetowa?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Ronjaa 26 gru 2010, 15:27
    Zawsze wiedziałam, że w swoim domu muszę mieć zmywarkę i bidet! W swoim rodzinnym domu nie miałam takich udogodnień, ale wiedziałam, że są super i teraz nie potrafilabym się bez nich obejść (chociaż czasem trzeba jak się gdzies wyjeżdża) Bidet bardzo pomocny zwłaszcza w czasie miesiączki. Gorąco polecamuśmiech
    Cytuj
  • Stinaa 26 gru 2010, 19:21
    Zastanawia mnie jeszcze jedna kwestia... co macie obok bidetu? Zwykłe ręczniki? Czy jednorazowe? Raczej nie wyobrażam sobie żeby goście z tego korzystali, a jak jest u Was?
    Cytuj
  • Bancroft 26 gru 2010, 22:47
    My mamy dwie lazienki... bidet jest w tej "osobistej" więc ręczniki zwykłe, ale papierowe to niegłupi pomysł przyznam.
    Cytuj
  • Stinaa 27 gru 2010, 1:25
    Ja mam jedną łazienkę. Moge ręcznik mieć swój, ale co z resztą. Chyba papierowe na wszelki wypadek się znajdą obokprzymrużenie oka
    Cytuj
  • peana 30 mar 2011, 14:08
    Jeżeli ma to być łazienka dostępna dla gości to faktycznie te ręczniki jednorazowe można tam umieścić. Ogólnie bardzo zazdroszczę takiego rozwiązania. Również marzy mi się bidet w moim domu, niestety łazienkę mam za małą na takie udogodnienia.
    Cytuj
  • jaktak 11 lut 2013, 19:55
    Widziałam taką toaletę z funkcją bidetu, wydaje mi się że jest to dobre rozwiązanie do małej łazienki
    Cytuj
  • kukamber 12 lut 2013, 12:28
    Jednak jestem zwolennikiem tradycyjnej muszli klozetowej niż bidetu język
    Cytuj
  • aniechto 22 lut 2013, 16:23
    W zwykłej muszli się nie umyjesz a to właśnie o to chodzi aby szybko umyć okolice intymne. Jeżeli jest miejsce w łazience na bidet to dobrze go mieć ale w większości mieszkań w bloku nie ma na to miejsca.
    Cytuj
  • basker 15 lip 2013, 14:25
    Bidety super sprawa ale polecam dodatkowo zamontować pisuary. Mam trzech facetów w domu i naprawdę się sprawdza - można zaoszczedzić dużo wody.
    Cytuj
  • maciejewskaa 31 sie 2014, 23:57
    Bidet ma nie tylko nam służyć w wiadomym celu, ale również powinien pięknie się prezentować tak jak ten marki MASSI http://www.ceneo.pl/25380591
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum