Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Jakie szkoły językowe w Krakowie polecacie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie szkoły językowe w Krakowie polecacie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • pomadka 29 gru 2010, 13:55
    Potrzebuję waszej pomocy w wyborze szkoły językowej w Krakowie. Wiem, jest ich dużo i wybór jest ogromny, ale mi właśnie o to chodzi, że przez to ciężej zdecydować się na coś na prawdę wartego uwagi. Chodzi mi o naukę j. angielskiego. Uczyłam się przez rok prywatnie, ale metodą Callana i nie jestem zadowolona, także polećcie mi proszę taką szkołę, gdzie stosują inną metodę nauki. Będę wdzięczna za pomocuśmiech.
    Cytuj
  • mlody88 29 gru 2010, 15:12
    Zobacz sobie ofertę szkoły językowej Axon. Z tego co wiem uczą skutecznie języka, przechodzisz jeden poziom w jeden semestr. Szkoła ma bardzo dobrą opinię z tego co widziałem na różnych forach.
    Cytuj
  • fajqa 13 sty 2011, 13:05
    masz w swoim mieście SpeakUp?
    Cytuj
  • Vagido 14 sty 2011, 11:05
    Ja też uczyłem się metodą Callana uśmiech Ale w oryginalnej, pierwszej placówce, na Oxford Circus w Londynie - miałem to szczęście przymrużenie oka W Polsce mimo wszystko rozejrzał bym się za czymś innym, bardziej kompleksowym. Widziałem sporo informacji na temat szkoły, o której wspominał mlody88 - tam mają własnie kompleksowy program nauki, tzn. uczą mówić, czytać, słuchać i pisać po angielsku - według mnie, lepiej dbają o każdy element językowy niż np. metody skupione na samym mówieniu.
    Cytuj
  • fajqa 16 sty 2011, 14:22
    trzeba wziąć pod uwagę ze callan utrwala pewne nawyki przez co ma wielu przeciwników
    Cytuj
  • peana 20 sty 2011, 11:31
    Axon wydaje się najciekawszym wyborem. Podoba mi się u nich to, że nauka nastawiona jest na komunikację, a nie na teoretyczną naukę, także z zajęć przynajmniej wynosi się praktyczną wiedzę, dzięki czemu na pewno łatwiej będzie się nam dogadać z obcokrajowcami.
    Cytuj
  • wojtex 21 sty 2011, 12:52
    Polecam speak up. Poszedłem tam ze znajomym i jesteśmy obaj bardzo zadowoleni. Mają swój pomysł na program i przez to nie jest nudno. To chyba najważniejsze w takich kursach żeby nauka sprawiała przyjemnośc. Wtedy uczenie się idzie o wiele szybciej przymrużenie oka
    Cytuj
  • Lolaa 30 sty 2011, 22:33
    peana napisał:Axon wydaje się najciekawszym wyborem. Podoba mi się u nich to, że nauka nastawiona jest na komunikację, a nie na teoretyczną naukę, także z zajęć przynajmniej wynosi się praktyczną wiedzę, dzięki czemu na pewno łatwiej będzie się nam dogadać z obcokrajowcami.
    Axon nastawiony jest na zrealizowanie podręcznika a nie komunikację. Po semestrze nauki mam większą wiedzę dot. gramatyki i większy zasób słownictwa, ale moja swoboda wypowiezi nie poprawiła się ani odrobinę. Pomijaliśmy większą część ćwiczeń które miały na celu ćwiczyć umiejętność mówienia. Lektorzy są dobrzy, ale semstr to 45 h z lektorem + 15 h z programem komputerowym. Za tak wysoką cenę 45h z lektorem to za mało. Program komputerowy jest ściśle związany z podręcznikiem i byłby świetnym dodatkiem gdyby można z niego korzystać w domu, a nie jako godzina zastępcza z lektorem. Tego typu programów na rynku jest masa i to za stosunkowo niewielką cenę. Poza tym cena kursu jest jeną z najwyższych w Krakowie, a jeszcze trzeba dodatkowo zapłacić za podręczniki.
    Wybierając tę szkołę sugerowałam się opiami znalezionymi w Internecie i mam wrażenie, że są pisane przez max. 2 osoby ze szkoły.
    Polecam lektorów ze szkoły, ale samej instytucji nie.
    Cytuj
  • wojtex 8 lut 2011, 13:45
    No niestety tak czasami bywa. Podręcznik jest ważny, ale nie najważniejszy. Mój lektor w speak up sam dorzucał jakieś słówka i generalnie odpuszczał sobie jakieś durne ćwiczonka. Chciał żebyśmy się dogadywali przede wszystkim, a później tez starał się żeby było jak najbardziej poprawnie. Ćwiczenia i podręcznik nie dadzą nawyków używania poprawnego języka.
    Cytuj
  • Daria05 9 lut 2011, 9:36
    Speak up jest dobry. Nie tylko w Krakowie.
    Swoją drogą, to czy oprócz tego roku nauki języka, masz jeszcze inne doświadczenia w tym względzie. Zresztą w speak upie i tak sprawdzą Twoje umijętności.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 z 6  
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum