Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Jakie szkoły językowe w Krakowie polecacie?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie szkoły językowe w Krakowie polecacie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • fajqa 3 mar 2013, 23:51
    W Krakowie są też szkoły Speak Up. Jedna bodaj na Kleparzu. Wiecie coś na ten temat?
    Cytuj
  • Amaa_23 20 mar 2013, 14:02
    Polecam SJO INFINITY w której się uczę, szkoła jest na bardzo dobrym poziomie, lektorzy świetni i uważam że jest to jedna z najlepszych szkół językowych w Krk przymrużenie oka
    Cytuj
  • oxytocin 4 kwi 2013, 22:41
    Lincoln jest bardzo dobry uśmiech Ścisłe centrum, świetna kadra.
    Cytuj
  • olanowik 11 kwi 2013, 13:19
    polecam szkołę OMEGA. Możesz zobaczyć co oferują. Teraz otworzyli nowe kierunki m.in asystentka stomatologii
    Cytuj
  • oxytocin 15 maj 2013, 18:47
    Co do Lincolna to teraz na fanpage mają konurs i można wygrać kurs za darmo uśmiech
    Cytuj
  • erykit 20 maj 2013, 19:56
    Ja w ostatnim czasie korzystam z kursu emailowego metody Callana - jest on darmowy więc możecie sobie spróbować przymrużenie oka Mi coraz bardziej zaczyna się podobać - bardzo ciekawa alternatywa w stosunku do innych tradycyjnych metod,
    Staram się rozwijać swoją pamięć długotrwałą.
    Zauważyłam, że szybciej zapamiętuję słówka.
    Cytuj
  • 28 maj 2013, 14:01
    ja się uczę sam jeżyków obcych a pomagają mi w tym [url=http://]afirmacje [/url], które i wam serdecznie polecam. Naprawdę potrafią zmusić mózg do intensywnej pracy uśmiech
    Cytuj
  • zott 28 maj 2013, 14:44
    Rewelacyjnym sposobem na naukę języka jest metoda 5 S. Metoda innowacyjna, zmienia podejście akademickie do nauki języka obcego. Pewnie na efekty trzeba będzie poczekać ale po szkoleniu mam nadzieję, że będzie zdecydowanie szybciej niż w sposób tłumaczeniowy.
    Cytuj
  • Mushroomness 25 paź 2013, 15:45
    a ja zaczalem sie wlasnie uczyc w ProSchool i jestem oczarowany język
    szczerze to po takich sobie doswiadczeniach z instytutem francuskim troche bylem zrażony do szkół językowych ale tutaj jest zupełnie inaczej. Jeszcze rabat dostałem za wypełnienie ankiety na mieście (za która dostalem krówke język) Bardzo fajna atmosfera na zajęciach, indywidualne podejscie i jakaś... ja wiem? Taki powiew świeżości. Widze po miesiącu faktycznie polepszenie mojego angielskiego.
    Takze poleciłbym ProSchool
    Cytuj
  • kerkos 3 lis 2013, 16:30
    hmm... nauka języka wymaga własnego zaangażowania. Jeśli nie będziecie tego realizowali zgodnie z założeniami, to nic z tego nie będzie. Nauka języka jest szczególna, wymaga np. wizyt poza Polską. Bo przebywając wciąż w Polsce nie ma żadnych szans na to, aby w krótkim terminie uzyskać zadowalające efekty.
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum