Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Lekcje śpiewu, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Lekcje śpiewu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Primadonna 22 wrz 2010, 10:59
    dj_micho napisał:Hej bamboszek, to raczej rada dla profesjonalistów. Nie trzeba od razu mistrza, żeby się czegoś nauczyć... Przecież Primadonna nie zamierza być profesjonalną śpiewaczką. Najlepsi nauczyciele mają zazwyczaj najwyższe ceny, a chyba nie o to Ci chodzi?
    Masz rację przymrużenie oka Szukam kogoś dobrego, ale za rozsądne pieniądze, w końcu to tylko moje hobby uśmiech
    Swoją drogą, jak znacie jakiś nauczycieli godnych polecenia to piszcie! Co będę szukać na innych forach przymrużenie oka
    Cytuj
  • michalek_p 22 wrz 2010, 13:05
    A skąd jesteś? Bo ja mogę polecić Ci swojego nauczyciela z Wrocławia uśmiech
    Cytuj
  • Primadonna 22 wrz 2010, 14:34
    Niestety jestem z pomorza, więc nauczyciel z Wrocławia odpada...
    Cytuj
  • bigotka 22 wrz 2010, 17:09
    Z tego co piszesz byłaś na jakiś warsztatach ze śpiewu. Jak masz namiary na osobę, która je prowadziła, to może zadzwoń i zapytaj czy nie zna kogoś, kto daje lekcje w Twoim mieście. Ludzie ze środowiska na pewno są dobrze zorientowani, więc może akurat kogoś Ci poleci?
    Cytuj
  • elizabeta 22 wrz 2010, 18:09
    A może przejdź się do domu kultury, może tam są zajęcia ze śpiewu i będziesz mogła znaleźć nauczyciela. Wiem, że te instytucje nie kojarzą się najlepiej, ale ja zapisałam moje dziecko na zajęcia plastyczne i okazało się, że prowadzący są naprawdę świetni, można znaleźć młodych ludzi z talentem i pasją.
    Cytuj
  • dj_micho 22 wrz 2010, 21:07
    dom kultury, może jeszcze ktoś poradzi przykościelny chór? Ludzie, czasy się zmieniły. Nie mówię, że masz od razu zapisywać się do Zapendowskiej, ale można znaleźć nauczyciela choćby w necie...
    Cytuj
  • elizabeta 22 wrz 2010, 23:51
    dj_micho napisał:dom kultury, może jeszcze ktoś poradzi przykościelny chór? Ludzie, czasy się zmieniły. Nie mówię, że masz od razu zapisywać się do Zapendowskiej, ale można znaleźć nauczyciela choćby w necie...
    Czasy się zmieniły i domy kultury też. Wiem co piszę, bo sama mam doświadczenie z ta instytucją i jestem pod dużym wrażeniem. A co de internetu, to chyba nie takie proste kogoś znaleźć, skoro na forum favore ktoś pyta jak znaleźć nauczyciela...
    Cytuj
  • dj_micho 23 wrz 2010, 6:14
    Pyta, bo wiadomo, każdy woli kogoś z polecenia niż w ciemno iść do pierwszej lepszej osoby z ogłoszenia...
    Cytuj
  • Primadonna 23 wrz 2010, 7:05
    Pytam, bo liczyłam, że znajdą się osoby, które też już szukały albo mają podobny problem. Za wszystkie rady bardzo dziękuję. Co do domu kultury to też spróbuję, jakoś o tym wcześniej nie pomyślałam. Chociaż pewnie na zajęcia grupowe się już nie zapiszę, bo jestem chyba na to trochę za stara przymrużenie oka
    Cytuj
  • michalek_p 23 wrz 2010, 9:04
    dj_micho napisał:dom kultury, może jeszcze ktoś poradzi przykościelny chór? Ludzie, czasy się zmieniły. Nie mówię, że masz od razu zapisywać się do Zapendowskiej, ale można znaleźć nauczyciela choćby w necie...
    A ja bym do Zapendowskiej się nie zapisał język Dla mnie nauczyciel, który sam nie śpiewa nie jest szczególnym autorytetem...
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum