Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

W jakim wieku można sie uczyć gry na pianinie?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

W jakim wieku można sie uczyć gry na pianinie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • fantazja00 13 cze 2011, 16:20
    Moim zdaniem jeśli tylko czas ci na to pozwoli to jak najbardziej możesz się zacząć uczyć gry na instrumencie. Na pewno jednak będziesz musiała poświęcić na to wiele godzin bo początki nie są łatwe. Ale jak tylko są chęci to nie ma co zwlekać uśmiech
    Cytuj
  • Jolanda2011 5 lip 2011, 15:49
    Ja zaczęłam grać na pianinie w wieku 7 lat. Chodziłam regularnie na lekcje. Przestałam dopiero jak miałam chyba 15 lat. Po prostu miałam za dużo obowiązków i nauki w szkole i nie dałam radę wszystkiego pogodzić. Ale jak mam czas i jestem w domu, to z chęcią od czasu do czasu coś tam sobie zagram uśmiech
    Cytuj
  • konto_usuniete_281320 31 sty 2012, 10:27
    W każdym wieku można podjąć naukę gry na pianinie. Na moje lekcje uczęszczają zarówno dzieci jak i osoby 40 + ze zdumiewającym efektem.

    Dla osób zainteresowanych nauką gry na pianinie - Łódź

    Jeśli należysz do tych, którzy zawsze marzyli o tym, by grać na pianinie zapraszam Cię na lekcje, które pozwolą Ci samodzielnie grać. Zajęcia odbywają się w przyjaznej atmosferze z nastawieniem na osiągniecie zamierzonego celu. Sposó prowadzenia nauki dobieram indywidualnie do potrzeb ucznia. Istnieje możliwość nagrania swojego pierwszego utworu w formacie mp3! Umiejętności nauczyciela poparte wieloletnim doświadczeniem oraz 20 - letnim wykształceniem: Akademia Muzyczna: Wydział Fortepianu, Muzykoterapii, Studium Pedagogiczne. tel. 508657364
    Cytuj
  • konserwatorium 22 cze 2012, 15:26
    Konserwatorium Muzyczne w Poznaniu oferuje kursy gry na różnych instrumentach (w tym na pianinie) na poziomie podstawowym, średnim i policealnym. Słuchaczem może zostać każdy, niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania: dzieci, młodzież, dorośli. Kursy rozszerzone są o zajęcia z teorii muzyki, wykłady.

    Zapraszamy!

    Nie kształcimy muzyków - uczymy muzyki!

    Cytuj
  • grajek_88 17 mar 2013, 18:16
    Fortepian to bardzo fajny instrument, jednak lepiej uczyć się pod okiem profesjonalistów. Warto zapisać się do szkoły muzycznej. Jeśli jesteś z Poznania lub okolic, sprawdź muzosferę. Nie mają ograniczeń wiekowych, a program dostosowują indywidualnie do Twoich potrzeb, nie musisz uczyć się etiud i walczyków, uczysz się tego, co chcesz. Poza tym, jako jedyni w Wielkopolsce prowadzą rockschool, a myślę, że to też o czymś świadczy. Tutaj masz ich stronkę
    Cytuj
  • olanowik 11 kwi 2013, 13:23
    naukę najlepiej rozpocząć jak najwcześniej. Przy okazji polecam nowy kierunek : asystentka stomatologii na szkole OMEGA. Szkoły Omega mają doświadczenie od lat 90 - gwarancja stabilności w postaci stałego zaplecza dydaktycznego
    Cytuj
  • sonique321 11 kwi 2013, 15:04
    Nie rozumiem w ogóle rozterek założycieli tematu. Według mnie nigdy nie jest za późno na zajęcie się tym o czym zawsze marzyliśmy.
    Cytuj
  • konto_usuniete_377832 3 gru 2013, 21:29
    Mój syn pragnął nauczyć się gry na pianinie (ma 16lat) i mimo, że usilnie próbowaliśmy znaleźć dobrego nauczyciela, to dopiero gdy koleżanka poleciła mi stronę gdzie łatwo można znaleźć nauczyciela, zarejestrować się online, a także sprawdzić jego kompetencje. Wtedy zapisaliśmy się na pierwsze lekcje i syn jest bardzo zadowolony. Na pewno indywidualne lekcje są o wiele lepsze, niż w szkole muzycznej.
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum