PRZEDSTAWIAMY PAŃSTWU OFERTĘ DOMÓW NOWOCZESNYCH, WYGODNYCH, ENERGOOSZCZĘDNYCH.
BUDUJEMY SZYBKO - W CIĄGU 3 MIESIĘCY ODDAJEMY CAŁKOWICIE WYKOŃCZONY, GOTOWY DO ZAMIESZKANIA DOM.
BUDUJEMY ENERGOOSZCZĘDNIE - 30% MNIEJ WYDATKÓW NA CIEPŁO.
ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEGO DOMU MODELOWEGO W WARSZAWIE.
Oferta |
Technologia |
Technologia TSE umożliwia szybką budowę Tanich, Solidnych i Ekonomicznych domów jedno i wielorodzinnych (do czterech kondygnacji).
Dzięki sprefabrykowaniu elementów składowych, montaż domu trwa zwykle jeden dzień, co sprawia, że wnętrze i konstrukcja budynku są od razu zabezpieczone przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, zaś koszt montażu nie jest duży.
Wysoki reżim technologiczny decyduje o trwałości i energooszczędności naszych domów. Produkcja w fabryce oparta jest na najnowocześniejszych technologiach stosowanych do produkcji domów z prefabrykatów.
Technologia TSE polega na zastosowaniu szkieletu drewnianego w konstrukcji domu. Podstawowymi materiałami konstrukcyjnymi wykorzystywanymi do budowy są: drewno konstrukcyjne iglaste w klasie C24, suszone komorowo, czterostronnie strugane, z fazowanymi krawędziami, oraz płyta OSB-3. Złożony proces przygotowania drewna sprawia, że po suszeniu komorowym jest ono wolne od pleśni, grzybów i pasożytów, czterostronnie przestrugane charakteryzuje się zwiększoną odpornością ogniową (płomienie „ślizgają się” po powierzchni), a sfazowanie krawędzi eliminuje odgłosy mogące powstawać przy nieznacznych zmianach kształtu i wymiarów elementów drewnianych związanych ze zmianą wilgotności oraz tkwiącymi w drewnie naprężeniami. Płyta OSB jest nowoczesnym materiałem konstrukcyjnym stosowanym do usztywniania konstrukcji ścian i stropów.
Podstawową izolację termiczną budynku stanowi wełna mineralna wypełniająca wewnętrzne przestrzenie paneli ściennych, stropowych i dachu. Wełna mineralna jest układana w elementach domu na etapie prefabrykacji pod ścisłą kontrolą jakości, co daje pewność, że warstwa izolacji jest szczelna. Ponadto ściany zewnętrzne domu posiadają warstwę dodatkowej izolacji cieplnej ze styropianu, który jednocześnie stanowi podłoże pod powłokę wykończeniową elewacji. Stosowany przez TSE styropian posiada system specjalnych kanałów, które służą do wentylowania ścian zewnętrznych domu. Dzięki temu dom swobodnie „oddycha”.
Zastosowane w konstrukcji przekroje drewna pozwalają na układanie poszycia dachów z dachówki cementowej lub ceramicznej.
Instalacje wewnętrzne, takie jak: instalacje hydrauliczna i C.O., gazowa, elektryczna itp., są wykonywane z materiałów sprawdzonych i zalecanych do tego typu budownictwa. Materiały wykończeniowe i osprzęt domu pochodzą od renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. Wszystkie materiały są dopuszczone do stosowania w budownictwie, posiadają aprobaty techniczne oraz świadectwa higieniczności (jeżeli są wymagane).
Domy w technologii TSE można budować na dowolnym typie fundamentu. TSE szczególnie poleca fundament płytowy. Podstawowymi zaletami fundamentów płytowych są: możliwość budowania ich na niemal każdym gruncie, sztywna i zwarta konstrukcja oraz skrócony czas wykonania.
Dużą zaletą technologii TSE jest również to, że nasze domy możemy budować praktycznie cały rok. Jedynie prace związane z wykonaniem elewacji oraz wykończeniem tarasów są przerywane na okres zimowy.
Technologia budowy domów opracowana przez TSE jest wynikiem wieloletniej obserwacji rozwoju budownictwa szkieletowego w USA i Kanadzie oraz Szwecji, Danii i Norwegii. Zebrane doświadczenia oraz własne badania w fabryce pozwoliły opracować własną, niepowtarzalną i pewną technologię – Technologię TSE.
Technologia TSE to technologia na teraz i na przyszłość!