Pragniemy Państwu zaproponować budowę domu drewnianego w konstrukcji szkieletowej w standardzie deweloperskim, zgodnie z posiadanym przez Państwa projektem z możliwością adaptacji projektu w technologii tradycyjnej do technologii szkieletowej.
Proponujemy stawkę promocyjną 2190,00 zł netto (2365,20 zł brutto) za m2 powierzchni podłogi domu, w tej cenie pełny koszt materiałów i robocizny. Stosujemy materiały tylko bardzo wysokiej jakości takich firm jak RIGIPS, ISOVER, AKZEL Nobel czy DRYVIT począwszy od projektu i fundamentów wraz z płytą (wykonanych z dokładnością do 2mm/10m), poprzez konstrukcje drewnianą - SZWEDZKIE drewno KVH (tarcica sosnowa suszona komorowo, 4 stronnie strugana z fazowanymi krawędziami) oraz wykończenie do stanu pod klucz (jako jedni z nielicznych wykonujemy PODWÓJNE okładziny z płyt gipsowo-kartonowych (suche tynki gipsowe) na ścianach na rusztach systemu RIGISTIL– czyli 2 razy więcej płyty co zapewnia w szczególności lepszą statykę budynku i ścian oraz poprawia znacząco ogniodporność, elewacja system DRYVIT z wykorzystaniem elewacyjnej wełny mineralnej ROCKWOOL FrontMax, stolarka drewniana o podwyższonym wskaźniku energooszczędności. (więcej o naszej Wyślij e-mail )
Pracujemy zgodnie ze standardami Centrum Budownictwa Szkieletowego (www.szkielet.com.pl), posiadamy certyfikat ukończenia szkolenia CBS, jednocześnie uczestniczymy w programie Licencjonowany wykonawca Rigips (produkty Rigips, Isover, Akzel Nobel). Prace wykonujemy z zachowaniem bardzo wysokiego reżimu technologicznego, dla potwierdzenia wysokiej jakości wykonania proponujemy w trakcie budowy kontrolę kamerą termowizyjną oraz nadzór niezależnego rzeczoznawcy z CBS (4 wizyty w trakcie budowy niezależne od kierownika budowy) na nasz koszt.
Technologia szkieletowa stosowana jest na świecie z wielkim powodzeniem już od ponad 150 lat. W naszym kraju również zdobywa coraz więcej zwolenników szczególnie ze względu na klimat domów drewnianych, które są ciepłe, ekologiczne i bardziej przyjazne dla człowieka, jak również ze względu ma niższe koszty i krótszy czas budowy. Najwięcej wątpliwości budzi pytanie o trwałość takich domów, ale obserwując naszą tradycje budowlaną, gdzie bardzo często możemy spotkać ponad 100-letnie domy drewniane zachowane w bardzo dobrym stanie, możemy te rozwiać wątpliwości. Za to wiele budynków murowanych wybudowanych po wojnie znajduje się już w ruinach. Najistotniejszym czynnikiem decydującym o trwałości budynku - jak w każdej technologii - jest zachowanie reżimu technologicznego i do tego właśnie przywiązujemy najwyższą wagę, poprzez ciągłe dokształcanie się i stosowanie wskazówek producentów. Warunkiem nie bez znaczenia, pośrednio odpowiedzialnym za trwałość domów jest moda, to ona często decyduje czy dany dom będzie istniał, dlatego my staramy się realizować projekty tradycyjne o ponad czasowym charakterze.