favore.pl
Brak zdjęcia

Praca doradca, wysoka prowizja, stały dodatkowy dochód, terminowo nr 420534

Lokalizacja: cała Polska

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Użytkownik
odszkodowaniawyp ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Wyślij e-mail
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

AGENT DS. ODSZKODOWAŃ – PROWIZJA 45%!!!!!!!!!

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy na terenie całego kraju kandydatów na agenta ds. odszkodowań. Jest to sposób na pracę stałą bądź dorywczą, nie musi kolidować z wykonywaniem innej pracy zawodowej, a zapewnia ponadprzeciętne zarobki, natomiast My gwarantujemy współpracę przebiegającą w świetnej atmosferze i pomoc we wszelkim zakresie.

Zakres zadań:

- wyszukiwanie osób poszkodowanych w wypadkach,

- reprezentowanie firmy przed Klientem, udzielanie wszelkich informacji, podpisanie z Klientem, w imieniu firmy, umowy wraz z załącznikami,

- przekazanie kompletu dokumentów do firmy.

Oferujemy:

- najwyższą na rynku prowizję w wysokości 45%,

- wszelkie materiały i narzędzia niezbędne do pracy,

- materiały szkoleniowe,

- stały kontakt z Opiekunem Działu Sprzedaży – uzyskiwanie wszelkich informacji,

 - terminowe i niezwłoczne rozliczenia z zarobionych środków,

- niezwłoczne poprowadzenie i zakończenie przekazanych spraw,

- brak zbędnej biurokracji.

Oczekujemy:

- wysokiej kultury osobistej,

- wysokiej etyki zawodowej,

- uczciwości i terminowości,

- dobrej organizacji,

- doświadczenie mile widziane.

Osoby chcące wziąć udział w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres: Wyślij e-mail . Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
INFORMACJE
Użytkownik
Kontakt
Strona WWW
brak
Godziny
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU odszkodowaniawyp
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.

Praca doradca, wysoka prowizja, stały dodatkowy dochód, terminowo Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 2)
Poprzednia usługa: FACHOWE I NAJTAŃSZE USŁUGI BUDOWLANE W POLSCE   Następna usługa: Szkolenie, kadrowa, pomoc w naglych wypadkach, dzieci