Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Ferie z dziećmi gdzie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ferie z dziećmi gdzie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Moloo 29 paź 2013, 22:58
    Chciałabym gdzieś w ferie zabrać dzieciaki. Może góry? Tylko gdzie konkretnie no i gdzie szukać noclegu ?
    Cytuj
  • Aniela22 29 paź 2013, 23:09
    My z mężem zabieramy dzieciaki do Karpacza. Byliśmy tam we dwoje w tamtym roku. I wybieramy się też na sylwestra. Udało nam się na tej stronie znaleźć tani hotel ze zniżką dla całych rodzin. to czemu nasze dzieciaki maja nie skorzystać. Jeszcze im nie powiedzieliśmy ale mam nadzieje że się ucieszą.
    Cytuj
  • malina45 12 lis 2013, 14:54
    My z dzieciakami na ferie wybieramy się tutaj [reklama] Znajoma była tam z dziećmi w tamtym roku i mówiła że warto pojechać. ja jeszcze w Płocku nigdy nie byłam ale lubię odwiedzać nowe miejsca.
    Cytuj
  • jagijagi 13 lis 2013, 12:58
    My razem z dziećmi wybieramy się na ferie. Bierzemy urlopy i heja!!! Wybieramy się do Mierek do hotelu Kormoran. Hotelik urokliwie położony wśród mazurskich lasów, nad jeziorem - dużo świeżego powietrza. W niedalekiej okolicy jest nieduży stok narciarski - w sam raz na naukę jazdy na nartach dla dzieci. Hotel ma przystępne ceny, a przy tym jest tam basen - będzie dużo frajdy dla dzieciaków. Proponują jakieś animacje dla dzieci, kuligi, ogniska... Jest tez jakiś pakiet dla rodzin z dziećmi, ale szczegółów dowiem się na miejscu. Dla mnie ważne jest, żeby ten okres spędzić aktywnie razem z dziećmi, bo w ciągu roku jest jednak niewiele czasu na wspólne spędzanie czasu, a te dwa tygodnie (wyjeżdżamy jednak tylko na tydzień) chcemy trochę potraktować jak nadrobienie czasu uśmiech
    Cytuj
  • charlotte1991 20 lis 2013, 7:32
    My wybieramy się w góry a konkretnie do Karpacza. Zarezerwowałam już hotel i zaraz po świętach wyjeżdżamy na dwa tygodnieuśmiech Nie mogę się doczekać potrzebuję odpoczynku i czasu tylko dla siebie i rodzinyuśmiech
    Cytuj
  • Kahaa 3 sty 2014, 14:23
    Może w góry na narty, np na jakiś fajny obóz z naferie.pl? Generalnie to chodzi o to, żeby fajnie odpocząć i żeby dzieciaki miały frajdę i niezapomniane chwile. przymrużenie oka
    Cytuj
  • Magnusss 8 sty 2014, 15:45     (ostatnio zmieniony przez autora 13 sty 2014, 8:52, w całości zmieniany 1 raz)
    może na Słowację? Ceny niższe niż w Polsce a stoki mają świetne

    [url=http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/section?Category=TAGI01&Keyword=WO%A6P_2014_Opole]wośp opole 2014[/url]
    Cytuj
  • erykit 27 sty 2014, 14:53
    A może krótki weekend w Krakowie? Bardzo fajne miasto - zresztą jedno z najładniejszych w Polsce.
    Znajduje się tam wiele atrakcji dla dzieci ze smokiem wawelskim na czele - zieje on ogniem przymrużenie oka
    Noclegi warto jest zarezerwować w jednym z hoteli grupy Accor - są tam świetne obiekty, które oferują wygodny wypoczynek. A przecież warto jest spędzić ferie w dobrych warunkach?
    Obecnie nie ma sezonu tak więc nie będzie dla Was problemem rezerwacja miejsc.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Gdzie na Sylwestra
Następna: Delegacja Kielce