Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Konkurs Reebok University

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Konkurs Reebok University

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Meggi85 5 lis 2013, 21:52     (ostatnio zmieniony przez autora 14 lis 2013, 11:08, w całości zmieniany 2 razy)
    Każdy może teraz zostać nową gwiazdą fitnessu. Można startować z kilku kategorii : dance, jogi, CrossFit i aerobiku. Nakręć filmik i wyślij go do Reebok University . W takim filmiku trzeba zawrzeć dlaczego to właśnie Ty masz zostać nowym członkiem Junior Team



    http://www.youtube.com/watch?v=IlxI8HtooAk
    Cytuj
  • MartynKa79 11 lis 2013, 16:59
    Widziałam info o tym konkursie na facebooku i mocno namawiam swoją przyjaciółkę, która już nałogowo chyba stawia się na conventach i marzy jej się jakiś instruktorski laur. Myślę, że taka działalność jaką prowadzi Reebok to świetny pomysł na zachęcenie do pokazania się ludzi, którzy mają talent a nie zawsze stać ich na zrobienie papierów instruktorskich. Wygrana w takim konkursie na pewno gwarantuje świetną zabawę, ale też i - nie oszukujmy się - mocną pozycję w cv uśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 17 lis 2013, 18:12
    No własnie zastanawiam się jak zrobić filmik tak, żeby zaciekawił i pokazał umiejętności jednocześnie. Myślę, że wiele osób ucieszył ten konkurs bo to wielka szansa. Jest jeszcze trochę czasu, ale już trzeba zacząć coś robić, żeby mieć czas na poprawki. A może ktoś ma jakiś fajny pomysł w kategorii aerobik ?
    Cytuj
  • Masa 18 lis 2013, 20:04     (ostatnio zmieniony przez autora 20 lis 2013, 9:17, w całości zmieniany 2 razy)
    Również czytałem o tym konkursie. Mój brat interesuje się sportem i postanowił wziąć udział w tym roku udział. Ja sam pomagam mu wymyślić filmik konkursowy.
    Cytuj
  • MartynKa79 20 lis 2013, 9:19
    Super! I co wymyśliliście? W jakiej kategorii Twój brat startuje? Sama bym chętnie coś takiego zrobiła, ale nie czuję się chyba na siłach uśmiech
    Cytuj
  • Masa 20 lis 2013, 20:49
    Brat startuje w kategorii joga. Co wymyśliliśmy nie mogę zdradzić, ale będzie bomba.
    Cytuj
  • Meggi85 25 lis 2013, 7:37
    Ja właśnie kończę filmik uśmiech Ciężko było, ale chociaż świetnie się przy tym bawiła. Gratulacje dla brata, że się zdecydował, fantastyczna sprawa. Gdyby ktoś nie wiedział filmy trzeba wysyłać na adres reebok.fitness@havassports.pl
    Cytuj
  • Masa 27 lis 2013, 22:29
    I jak ci poszło? W jakiej konkretnie kategorii zrobiłaś materiał filmowy? Bardzo fajnie, że dobrze się bawiłaś, w końcu o to tutaj chodzi. Będę trzymać za was wszystkich kciuki! uśmiech
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Następna: Rzeszów