FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Stanik sportowy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • IKZE 1 wrz 2013, 14:48
    Cześć dziewczyny! Mam pytanie do Was następujące pytanie, otóż chciałabym zapytać, czy któraś z Was ćwiczy [url=http://e-running.com.pl/pol_m_Odziez_Odziez-do-biegania-damska_Bielizna-termoaktywna-damska-1347.html]w staniku sportowym[/url] ? Ciekawi mnie to, ponieważ mi, ze względu na dość obfity biust, niewygodnie się ćwiczy w zwykłaym staniku, szczególnie jeżeli ma wbudowane metalowe krawędzie.. Na moje nieszczęście moeszkam w małej mieścinie, gdzie nie ma żadnego sklepu sportowego, do którego mogłabym pójść, żeby zaczerpnąć informacji.. Niemniej pomyśłałem nad zakupem takiego stanika sportowego ale najpierw wolałabym się upewnić, czy faktycznie warto w niego zainwestoiwać..
    Cytuj
  • MelissaOak 10 wrz 2013, 9:57
    JA planuje zainwestować w shock absorbera, ale bez porządnego mierzenia taki zakup nie ma sensu. moze przy okazji, gdy wybierzesz się do większego miasta poszukasz sklepu braffiterskiego, albo sportowego w którym obsługa jest przeszkolona z dobierania stanika?
    Pozdrawiam.
    Cytuj
  • Jana1 15 wrz 2013, 12:32
    co do samych staników sportowych, zgodzę się, że najważniejsza jest przymiarka "na żywo".
    Inaczej trening zamienia się w katorgę zwłaszcza dla posiadaczek większych biustów
    Cytuj
  • ElaW 24 wrz 2013, 20:47
    Też mam duży biust (80E) i ćwiczę tylko w staniku sportowym. Wybrałam dla siebie stanik z kolekcji Adidas. Jest bardzo wygodny i stabilny. Czuję się komfortowo i ćwiczę na całego.
    Cytuj
  • 27 paź 2013, 10:47
    Ja mam,ale niestety w ogole mi nie pasujesmutny
    Cytuj
  • Mortal88 28 paź 2013, 9:21     (ostatnio zmieniony przez autora 31 paź 2013, 8:12, w całości zmieniany 1 raz)
    Dajcie zdjęcia biustu to ocenimy czy potrzebujecie stanika sportowego
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    http://www.stawo.pl/pl/
    Cytuj
  • aurelia88 5 sty 2014, 21:05
    Jeżeli myślicie dziewczyny o regularnych ćwiczeniach to stanik sportowy jest jak najbardziej konieczny, Tutaj przeczytałam
    Tak więc przy intensywnych ćwiczeniach specjalny stanik sportowy jest niemalże wymagany uśmiech
    Cytuj
  • Erkao 9 sty 2014, 13:04
    ja nawet na nartach jeżdżę w staniku sportowym! przy każdej bardziej profesjonalnej aktywności fizycznej sprawdzi się taka bielizna. ja sobie nie wyobrażam żeby ruszać się w czymś takim sztywnym jak normalny stanik... sama mam już drugi stanik sportowy z brubecka za niewiele ponad 50 zł. kupiłam w snowshopie bez przymierzania jeden i niedługo później drugi na zmianę uśmiech wszystkim aktywnym dziewczynom polecam.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum