Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Wynająć dom na egzotyczne wakacje?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wynająć dom na egzotyczne wakacje?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Jana1 24 lip 2013, 14:10
    W tym roku co prawda mam już urlop za sobą, ale wpadła mi w ręce oferta Interhome Polska, która zajmuje się wynajmowaniem domów i apartamentów wakacyjnych w różnych miejscach.
    Pomyślałam, że to byłby świetny pomysł na przyszłoroczne wakacje. Ktoś z Was już może korzystał z tej oferty i może powiedzieć coś więcej?
    Cytuj
  • Fisher 29 lip 2013, 9:37
    Korzystałem, ale kiepska firma. Nie byłem zadowolony do końca...
    Cytuj
  • ljunka 29 lip 2013, 11:18     (ostatnio zmieniony przez autora 5 gru 2013, 11:39, w całości zmieniany 1 raz)
    A nie lepiej po prostu poszukać ofert last minute all inclusive ? Ja zawsze tak robię uśmiech
    Cytuj
  • hipcio 30 lip 2013, 8:47
    Ja również tak robię uśmiech można wtedy zaoszczędzić 30-40% uśmiech Z żoną tylko latamy z last minute. W tym roku wybieramy się gdzieś we wrześniu. Zwykle korzystamy z biura podróży. Wyjeżdżamy z nimi od 3 lat i jak do tej pory wszystko było na tip-top.
    Cytuj
  • nunoduno 31 lip 2013, 11:01     (ostatnio zmieniony przez autora 31 lip 2013, 11:01, w całości zmieniany 1 raz)
    Niestety nie każdy posiada zaplecze finansowe które pozwoliłoby mu na coś takiego, a szkoda. Na razie muszę zadowolić się couchsurfingiem przymrużenie oka
    Cytuj
  • cookie138 5 paź 2013, 20:04
    Nie wiem czy warto wynajmować, wiele hoteli ma bardzo dobre warunki. Pamiętam że jak byłem na wakacjach w Tanzanii to zamiast nocować w typowym pokoju, spaliśmy w bungalowach które oferował hotel [url=http://] gardenpalms [/url] i to bardzo fajny wypoczynek uśmiech
    Cytuj
  • jorxa 10 paź 2013, 10:02
    A ile płaciłeś za całą wycieczkę do Tanzanii ??
    Cytuj
  • 11 paź 2013, 12:58
    Ja korzystałem z tego typu oferty w Hiszpiani i Toskaniu. Super standard i na prawdę wspaniałe miejsca. Osobiście polecam!
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum