Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Alternatywa dla chwilowek - jest mozliwosc?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Alternatywa dla chwilowek - jest mozliwosc?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Leon99 7 paź 2013, 20:55
    Jesli ktos potrzebuje gotowki, a ma w domu sporo zbednej bizuterii, ktora i tak tylko mu zalega w szufladach i nie jest uzywana - to moze warto odwiedzic [url=http://]skup złota[/url]?? Po co mamy brac pozyczki czy kredyty, jak mozna sprzedac niepotrzebna bizuterie i w ten sposob otrzymac gotowke? Co o tym sadzicie? Moze naprawde warto??
    Cytuj
  • metafizyk 16 paź 2013, 20:55
    Wiadomo, że nie każdy może dostać kredyt w banku, a kasa czasem jest potrzebna na miesiąc, pół roku. Sam ostatnio byłem w podbramkowej sytuacji, bo zepsuł mi się samochód, a przelew za projekt miał dotrzeć dopiero za tydzień. Skorzystałem z porównywarki kredytów, dzięki czemu dokonałem właściwego wyboru. Można powiedzieć, że zapomniałem już o pożyczce, bo spłaciłem niemal od razu. Na pewno jeśli będe potrzebował pilnie gotówki, to znowu zdecyduję się na chwilówkę.
    Cytuj
  • Gawain 17 paź 2013, 15:02
    A nie lepiej pożyczyć od rodziny albo znajomych zamiast wpadać w odsetki?
    Cytuj
  • Golek21 30 gru 2013, 22:28
    Z dala od chwilowek bo to jedna wielka lichwa wiele osob przez nie wpadlo w spirale zadluzenia.
    Cytuj
  • indonezja 2 sty 2014, 20:56
    Takie chwilówki są niebezpieczne po prostu bo nie wiesz jaka firma za tym stoi. Ja osobiście wolę sprawdzone firmy. Słyszałam też ze w Skokach np Skok Wołomin mają ciekawą ofertę pożyczkową. Nie jest byle co bo pożyczkę bierze się na oświadczenie o dochodach albo zeszłoroczny PIT więc nie dają każdemu jak leci.
    Cytuj
  • blue-green 10 sty 2014, 17:56
    Chyba znam tą ofertę pożyczki, nazywa się przebojowa pożyczka i rekomenduje ją Michał Wiśniewski - widziałam niedawno reklamę na billboardzieuśmiech
    Cytuj
  • soczewka 4 lut 2014, 23:00
    Ja też zamiast chwilówki polecam Skok,oferta konkurencyjna, np. w Skoku Chmielewskiego pożyczka na dobry początek.
    Cytuj
  • 11 lut 2014, 2:09
    Tylko jak masz złą historię kredytową to żaden skok nie udzieli pożyczki , a tym bardziej szybkiej pożyczki udzielanej przez parabanki .
    Cytuj
  • plny 11 lut 2014, 11:00

    Polecam wam bardzo dobry lombard . Można tu m.in. wziąć pożyczki pod zastaw złota, lub sprzedać złoto w bardzo atrakcyjnych cenach. Sprawdźcie.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum
Następna: WYPADEK