Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Czy warto wchodzić w faktoring ?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy warto wchodzić w faktoring ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • moh 1 lip 2013, 9:31
    Co to jest faktoring ? To bardzo proste. W ramach usługi faktoringu przedsiębiorca otrzymuje środki finansowe dotychczas „zamrożone” w niezapłaconych fakturach, które wystawił swoim odbiorcom. Obecnie gdy mamy okres spowolnienia gospodarczego czy inaczej mówiąc kryzysu faktoring może być dobrym rozwiązaniem dla małej i średniej firmy. Dla kogo przeznaczony jest faktoring ? Dla firm którym zależy na szybkim dostępie do środków finansowych za sprzedane towary lub świadczone usługi (przyspieszenie spływu należności). Gdy twoja firma stosuje długie terminy płatności faktur do 120 dni. Gdy nie można zdyscyplinować swoich kontrahentów. Gdy firma ma możliwość uzyskania rabatów cenowych u dostawców z tytułu wcześniejszego regulowania zobowiązań. Na tyle dużych aby zrównoważyły opłaty dla firmy faktoringowej.


    Cytuj
  • martinus22 7 paź 2013, 19:38
    Ja korzystałem z usług firm prowadzących [url=http://]faktoring[/url] i szczerze mogę polecić. Musisz tylko od razu poznać warunki na jakich działają i wypytać o szczegóły. Będzie okej.
    Cytuj