Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Inwestować w grunty?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Inwestować w grunty?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zylek 16 lis 2012, 15:52
    Nie wydaje się Wam, że ceny gruntów mocno poszły w dół? Mnie zaskakują oferty tego typu:
    Mam wrażenie, że w zeszłym roku było drożej nawet o 20%
    Jak to oceniacie?
    Cytuj
  • Glinka 20 lis 2012, 9:29
    I tak rzeczywiście było. Ceny mocno poszły w dół i pojawiły się okazje. Generalnie w całym roku 2012 widać było mocne tyły w nieruchomościach - również mieszkaniach i nieruchomościach komercyjnych. Dla inwestorów to dobry okres.
    Cytuj
  • zylek 20 lis 2012, 15:51
    Czyli jednak... Wydaje mi się, że nie ma co czekać. Wszystko sugeruje jak dla mnie, że kolejne lata będę już okresem wzrostów.
    Tylko pytanie w jakim stopniu. Tak czy siak - organizuję środki i musimy coś wymyślić.
    Cytuj
  • rejnor 21 lis 2012, 9:46
    Jak dla mnie inwestycja w grunt jest teraz jednym z najbardziej opłacalnych inwestycji w tym kraju. Mimo tego, że te ceny tych gruntów spadły w dół, to przyjdzie znowu taki czas, że pójdą strasznie do góry. Wystarczy cierpliwie poczekać na odpowiednią okazję i wtedy sprzedać swój grunt lub postawić jakiś lokal na nim uśmiech
    Cytuj
  • zylek 23 lis 2012, 17:31
    Już się umówiłem na oglądanie tej nieruchomości - i jeśli tylko dojdę do ładu z właścicielem to spróbujemy to przejąć. Cena jest odpowiednia, perspektywy zarobku również są. Dla mnie to wystarczy. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
    Cytuj
  • zylek 27 lis 2012, 16:06
    Uważajcie na ten link - możliwe, że wirus.
    Najprawdopodobniej przejmiemy grunty o których pisałem wcześniej. Po prostu takiej okazji nie było od dawna.
    Cytuj
  • selenka 27 lip 2014, 20:48
    Rzeczywiście inwestycja w grunty jest korzystna. Nam udało się kupić spory kawał ziemi i chcemy go podzielić na działki budowlane i sprzedać. Pieniądze ze sprzedaży będziemy inwestować w lokaty, słyszałam, że można z tego żyć. Niedawno dowiedziałam się, ze w skoku wołomin do 31 lipca można założyć lokatę na piątkę ze stałym oprocentowaniem na poziomie 5,5%. Wymagana wpłata minimalna to 10 tysięcy. Szkoda, ze my na chwilę obecną nie mamy takiej sumy bo byśmy już zaczęli inwestować
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum