Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Jak odzyskać długi?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak odzyskać długi?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Bartniczka 24 kwi 2016, 20:28
    Ile średnio może trwać sprawa wobec dłużnika?
    Albo proces egzekucyjny u windykatora?
    Cytuj
  • lotny 21 lis 2016, 15:13
    To wszystko zależy od przypadku. Jeżeli zatrudnisz dobrych fachowców, to oczywiscie należnośc odzyskasz szybciej. Ja z tym niepotrzebnie zwlekałem i niepotrzebnie tylko dodatkowego stresu się nabawiłem. Teraz tą samą agencję Business Intelligence Agency zatrudniam jako wywiad gospodarczy, to naprawdę ułatwia prowadzenie biznesu. Sprawdzają każdego człowieka, z którym chcę nawiązać współpracę, czy to ludzi aplikujących u mnie na stanowsika, czy potencjalnych kontrahentów.
    Cytuj
  • marcia1236 23 lut 2017, 18:41
    najlepiej sprzedać dług firmie windykacyjnej
    Cytuj
  • Milajo 15 mar 2017, 19:45
    Jak masz konto biznesowe w mBanku to takie sprawy może robić za ciebie bank. Zarządzanie wierzytelnościami i faktoring jest usługa przygotowana w ramach konta dla MSP - mbank.pl/msp-korporacje/faktoring/zarzadzanie-wierzytelnosciami/ . To bardzo wygodna forma współpracy we wspólnym interesie. Ty zarabiasz pieniądze i nie interesują ciebie płatności. Bank za ciebie sporządzi faktury i będzie pilnować zapłaty, a ty dostaniesz pieniądze od razu.
    Cytuj
  • Annnak 16 mar 2017, 14:06
    U mnie trwało to latami. Dopiero kiedy zleciliśmy sprawy windykacyjne kancelarii mec. Staniszewskiego, coś się wreszcie ruszyło.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum