Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Jaki program księgowy wybrać

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki program księgowy wybrać

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Renet 16 gru 2014, 12:09
    Zamierzam niebawem otworzyć biuro rachunkowe i chciałbym prosić doświadczone księgowe o opinię. Który z programów jest najlepszy: symfonia, lefthand, insert, czy może coś zupełnie innego? Zamierzam prowadzić: książkę przychodów i rozchodów, pełną księgowość i ryczałt.
    Cytuj
  • Ecia 21 gru 2014, 12:16
    Wg mnie popatrz przede wszystkim jak jest z aktualizacjami i pomocą techniczną.
    Bo sam program to jedno a drugie to jednak aktualizacja (jak często się pojawiaja i czy sa płatne) oraz czy masz jakies wsparcie techniczne
    Cytuj
  • TianaR 21 gru 2014, 21:43
    Może są jakieś rankingi?
    Cytuj
  • kifonda 18 lut 2015, 20:38
    Renet napisał:Zamierzam niebawem otworzyć biuro rachunkowe i chciałbym prosić doświadczone księgowe o opinię. Który z programów jest najlepszy: symfonia, lefthand, insert, czy może coś zupełnie innego? Zamierzam prowadzić: książkę przychodów i rozchodów, pełną księgowość i ryczałt.
    Ze wszystkich programów księgowych, z jakimi miałam do czynienia, najbardziej spodobał mi się https://wfirma.pl/ i był wg mnie najłatwiejszy w obsłudze. Fakturowanie przebiegało bezproblemowo, podobnie jak inne funkcje, które oferuje firma.
    Cytuj
  • 8 mar 2015, 16:30
    Witam. rekomenduję kredyt w Banku Millenium… najlepsze warunki giętki grafik zgaszenia
    Cytuj
  • zagubiona 2 paź 2015, 16:45
    A ja polecam zapoznanie się z programem Faktura Small Business Program w którym są różnorodne faktury, dodatkowo można utworzyć bazę klientów i materiałów. . W obsłudze bardzo prosty, ale bardzo przydatny. Myślę, że szczególnie w małych firmach.
    Cytuj
  • zott 20 paź 2015, 14:55
    Wszystko zależy od potrzeb. Można wybrać coś gotowego jak comarch-erp-optima, albo zdecydować się na oprogramowanie dedykowane, czyli takie, które ktoś napisze konkretnie pod twoją firmę
    Cytuj
  • AddsoftFavore 21 paź 2015, 21:14
    Tym razem odpowiedź konsultanta Optimy. Comarch ERP Optima dobrze sprawuje się w Biurach Rachunkowych, głównie z powodu możliwości wielu sposobów obsługi klienta biura, czy to w siedzibie, czy to zdalnie, czy w chmurze. Biuro w zależności od formy może być zewnętrznym, ale jednak działem księgowym danej firmy, a zauważmy, że oprócz księgowości rachunkowej, istotna dla firm jest księgowość zarządcza i biuro umiejętnie postępując z klientem może tę usługę po prostu sprzedać. Jako konsultanci możemy opiekę nad biurem w całości realizować zdalnie, a także ze względu na doświadczenie doradzić w sposobach realizacji zadań księgowych w programie (waluty, kompensaty, automatyczne przeksięgowania okresowe). Wyznajemy zasadę, że nie ma złych programów, są tylko złe lub niedokończone wdrożenia. Koszty programów na stronie producenta Comarch . pl , plusem jest stały roczny koszt opieki producenta nad klientem w umiarkowanej i akceptowalnej cenie. Pozdrawiam.
    Cytuj
  • Karolcia100 26 lis 2015, 10:57
    Ja polecam ten [url=http://www.lefthand.pl]program do prowadzenia księgowości[/url]. U mnie sprawdza się idealnie, ma wiele modułów, jest łatwy w obsłudze, także polecam uśmiech
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum