Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Który kredyt mieszkaniowy w Maju będzie najtańszy?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Który kredyt mieszkaniowy w Maju będzie najtańszy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • dexter01 21 kwi 2013, 6:56
    Maj to miesiąc szczególnie sprzyjający podejmowaniu decyzji o zaciągnięciu kredytu na własne mieszkanie czy też dom. Maj jako przeważnie bardzo słoneczny miesiąc dodatkowy czynnik wiosenny sprawiają, że myśli się więcej o takich sprawach jak rodzina i przyszłość.



    Kredyt mieszkaniowy okazuje, który był jeszcze 2 miesiące temu najlepszym, mianowicie Deutsche Bank, znajduje się już poza pierwszą dziesiątką naszego notowania. Dodatkowo trzeba powiedzieć, że w Maju żadna propozycja bankowa nie jest tak korzystna jak to było ostatnio. Ale pociesza fakt, że pierwsza trójka całości jest lepsza (czyli tańsza) od drugiej pozycji sprzed dwóch miesięcy, mianowicie Citi Handlowy –

    Keszker co miesiąc prezentuje obiektywny ranking w oparciu o dane dostarczane od największych dostawców informacji finansowych takich jak comperia, bankier czy money. Zestawień nie należy traktować jako wiążące oferty kredytowe w rozumieniu prawa, są to wyłącznie dane informacyjne pomagające rozeznać się w rynku. Jeśli nie znasz się zbytnio na finansach i matematyce lepiej korzystaj do firm doradztwa hipotecznego.
    Cytuj
  • hasanna 22 kwi 2013, 14:58
    chyba cena kredytu nie zależy od miesiąca w którym się go bierze tylko od indywidualnych czynników kredytowych, dla jednej osoby korzystniej będzie w pko, a dla kogos innego w ing, na to akurat nie ma reguły
    Cytuj
  • Jol-anta 23 kwi 2013, 18:53
    Czasem są promocje,że w danym miesiącu jakiś bank ma specjalną ofertę. Najprościej chyba sprawdzać na stronach banków.
    Cytuj
  • angielvisual 14 maj 2013, 20:23
    Chętnie dowiedział bym się jaka jest odpowiedź na to pytanie... Niestety jestem zmuszony wziąć kredyt w kredyt banku. Zdecydował bym się na mbank, bo przeglądałem [url=http://www.banki-opinie.info/mbank-f29/]mbank forum opinie[/url] i natknąłem się na wiele pochlebnych informacji na temat tego banku. Stawki są podobne na rynku, żaden bank szczególnie się nie wyróżnia a teraz dla mnie najważniejsza jest szybkość i komunikacja z klientem, a nie cena.
    Cytuj
  • pistacja 15 maj 2013, 9:23     (ostatnio zmieniony przez autora 15 maj 2013, 9:25, w całości zmieniany 1 raz)
    Dobija mnie to, że w dzisiejszych czasach nie można się obyć bez kredytu i w zasadzie w większości przypadków przy zakupie jakiejkolwiek [url=http://]nieruchomości[/url], trzeba brać go pod uwagę. Myślę, że najlepszą opcją jest poczekać i zaoszczędzić trochę więcej kasy, żeby brać jak najmniejszy kredyt, bo spłata 100% z dajmy na to 250 tysięcy to przecież pół miliona!
    Cytuj
  • moh 24 cze 2013, 8:26     (ostatnio zmieniony przez autora 1 lip 2013, 9:10, w całości zmieniany 1 raz)
    Myślę, że rynek kredytów mieszkaniowych, hipotecznych zmienia się cały czas. Wszystko zależy czy dany bank mocno stawia na dawanie kredytów hipotecznych czy nie. Czy robi różnego rodzaju promocje czy to obniżenie marży, czy brak prowizji za udzielenie kredytu. Nowo powstałe banki, które wchodzą na rynek są bardziej skłonne do dawania dobrych ofert dla klientów. Trzeba się przejść do rożnych banków i porozmawiać co oferują.

    Cytuj
  • 22 sie 2013, 1:10
    z kredytem w dzisiejszych czasach niby jest łatwo, jest ich pełno ale można się łatwo nadziać, najlepiej udaj się do dobrego doradcy finansowego który Ci pomoże w dobrym doborze kredytu.
    Cytuj
  • 30 sie 2013, 11:05
    hasanna napisał:chyba cena kredytu nie zależy od miesiąca w którym się go bierze tylko od indywidualnych czynników kredytowych, dla jednej osoby korzystniej będzie w pko, a dla kogos innego w ing, na to akurat nie ma reguły
    Miesiąc może mieć znaczenie. Może bank ma słaby popyt na swoje usługi, więc musi jakoś zachęcić swoich klientów do poboru kredytów.
    Miałem kiedys taka sytuacje, że miałem wybór pomiedzy kredytem w styczniu a np w grudniu. Grudzien miesiąc świąt. Nikt mi nie powie, że banki nie ogłaszają się i nie oferują swoje promocje na okres świateczny.
    Wząłem kredyt w grudniu na firmę. Jestem zadowolony bo trafiłem na dobrą oferte. Niestety jak się orientowałem w styczniu już nie mieli takiej oferty. bardzo duzo zalezy również własnej sytuacji finanswej, oraz jak długo się "wspołpracuję" z bankiem. Zawsze moga znalesć jakas indywidualna ofertę dla Ciebie.

    Kredytowałem na 1 rok. Zostały mi jeszcze 2 miesiace. I jestem zadowolony. Przede wszystkim musisz dobrze pogadać z konsultanem, żeby dobrał odpowiednią opcję dla Ciebie.
    Cytuj
  • Anna_33 23 wrz 2013, 9:25
    A w temacie: 2014 rok - jak myslicie, jaki bedzie najlepszy kredyt mieszkaniowy? Pytam w zwiazku z tym, iz od 1 stycznia 2014r wchodzi program MDM - wiec sporo sie moze zmienic w tej kwestii.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum