Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Leasing na ciągniki i naczepy

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Leasing na ciągniki i naczepy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Kajakarz 19 paź 2012, 17:05
    Czy ktoś z was brał może leasing na ciągniki albo naczepy?
    Ja poprzednio brałem w leasing zwykłą osobówkę ale teraz chodzi mi po głowie grubsza rzecz, czyli właśnie ciągnik i 2 naczepy
    - ale nie chce mi się brokerom w/w czterech liter zawracać, jak się nie dowiem najpierw tak pi razy drzwi czegokolwiek o leasingu takich drogich rzeczy od kogoś, kto już brał.
    Help?
    (nie chce być zielony)
    Cytuj
  • Marta30S 26 paź 2012, 12:43
    No wiesz co brokerzy od tego są, żeby pomóc i na pytania odpowiadać, a że akurat wspomniałeś tych z to już tym bardziej - mój ojciec brał od nich na firmę samochód też w leasing i z każdą pierdołą dzwonił i pytał. I nie było z tego co kojarzę żadnego problemu z ich pomocą ( a ojciec należy do dość upierdliwych...).
    Pisz i pytaj - niech się wykażą wielki uśmiech
    Cytuj
  • _ikredytowanie_ 10 lis 2012, 21:03
    Zgadza się. Doradcy kredytowi są od tego by pomagać! Muszą oni rozwiać wszelkie wątpliwości we wszystkich etapach finansowania:
    1- przygotowawczym, 2- przed podpisaniem umowy i 3- po podpisaniu umowy.
    W etapie 1 jedynie profesjonaliści są wstanie dobrać odpowiednią drogę do odpowiedniego finansowania zakończonego sukcesem i wynika to z indywidualnej sytuacji każdego kredytobiorcy/leasingobiorcy. Często zapomina się o etapie 3, doradcy powinni pomagać kredytobiorcy/leasingobiorcy oraz rozwiązywać wszelkie problemy związane z finansowaniem także po wypłacie kredytu/ leasingu.

    "Kto pyta nie błądzi."
    Cytuj
  • xlops 13 lis 2012, 12:01
    Teraz szybko nikt nie weźmie takiego leasingu, ponieważ bo boomie budowlanym na euro dużo firm ogłosiła upadłość i teraz chce sprzedać różnego rodzaju sprzęt budowlany tylko po to, żeby móc zapłacić pracownikom czy innym wierzycielom.
    Cytuj
  • 22 paź 2013, 7:21
    Jeżeli interesuję Ciebie leasing na ciężkie środki transportu zajrzyj na impuls leasing, można tez poprzez stronę zadać zapytanie ofertowe.Finansują samochody dostawcze i ciężarowe
    przyczepy i naczepy,ciągniki siodłowe
    Cytuj
  • 17 sty 2014, 15:27
    A ja polecam MLM network marketing. Sprawdzona sieć, na pewno pomoże zdobyć pieniądze. Głównie jednak zarobić, przez co kwota którą poszukujesz, lepsza jest z kredytu lub leasingu.
    Cytuj
  • ada111 18 gru 2014, 11:45
    Witam. Jeśli potrzebujesz samochodu, maszyn lub innych urządzeń a chwilowo nie posiadasz gotówki. Zapraszam na naszą stronę www.impetkredyty. pl w naszej ofercie mamy nalepszy leasing. Korzystając z naszych usług zapewniamy Tobie bezpieczenstwo dlatego iż pracujemy tylko z największymi firmami leasingowymi, które mają stabilną pozycję finansową oraz duże doświadczenie na rynku, dajemy Ci pewność realizacji i wywiązania się z umowy leasingowej.
    Cytuj
  • TianaR 21 gru 2014, 21:45
    O tej firmie nie słyszałam.
    Cytuj
  • Rzecznik-Idea-Expert 9 lut 2015, 22:37
    Witam,

    Specjalną ofertę finansowania zakupu urządzeń rolniczych posiada Idea Expert. Zapraszam do kontaktu z najbliższym oddziałem w celu zapoznania się ze szczegółami takiego finansowania. Adresy placówek znajdzie Pan na stronie: https://ideaexpert.pl/kontakt/oddzialy.

    Pozdrawiam,
    Rzecznik Idea Expert
    Cytuj
  • luna634 26 paź 2015, 15:31
    Dobra oferta leasingowa jest również w tym banku http://www.rl.com.pl/dla-ciebie Warto przejrzeć wszystkie oferty ponieważ uważam że są świetne i dopasowane do klienta. Nie tylko zreszta leasing mają atrakcyjny w swoich produktach ale i wiele innych rzeczy.
    Cytuj