Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Praca dodatkowa - finanse

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Praca dodatkowa - finanse

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • ImprovedFinance 13 sie 2012, 20:25
    Nowa rozwijająca się firma oferująca usługi finansowe zaprasza do współpracy!!!

    Możesz traktować to jak dodatkową prace,ale może to również być Twoje główne i jedyne źródło dochodu,napisz,a sam przekonasz się,że warto!!

    Proponuję współpracę osobom które są zdecydowane osiągnąć cel polepszający ich sytuację finansową. Pracujemy nie wychodząc z domu ponieważ wykorzystujemy internet , a czas poświęcony pracy dopasowujemy do swoich obowiązków. Zapewniam pomoc na wszystkich etapach pracy.
    Więcej informacji:
    Cytuj
  • fas24 23 sie 2012, 9:25
    Na początku polecam zainwestować w takie coś jak komunikacja w internecie, a dopiero potem ogłaszać swój program partnerski.
    Cytuj
  • ImprovedFinance 21 wrz 2012, 21:27
    fas24 napisał:Na początku polecam zainwestować w takie coś jak komunikacja w internecie, a dopiero potem ogłaszać swój program partnerski.
    Skoro jest tutaj mowa o komunikacji w internecie to na początku polecam reklamować się we własnym poście. przymrużenie oka Taka mała sugestia.
    Cytuj
  • styxia 29 wrz 2012, 19:14
    A czy wśród tych programów partnerskich jest Profi Credit? Słyszałam, że to dobry program, bo są ładne prowizje i tych pożyczek sporo udzielają.
    Cytuj
  • ImprovedFinance 29 wrz 2012, 23:05
    styxia napisał:A czy wśród tych programów partnerskich jest Profi Credit? Słyszałam, że to dobry program, bo są ładne prowizje i tych pożyczek sporo udzielają.
    Tak w jednym z programów można reklamować Profi Credit. W ofercie są także inne pożyczki pozabankowe.
    Cytuj
  • gieniastus 18 mar 2013, 19:28
    Jesli chcecie fajny program partnerski, to polecam wam 7 minutowy trening
    Sama korzystam i uwazam, ze to jeden z lepszych, jesli nie najlepszych na rynku uśmiech
    Cytuj
  • olanowik 16 kwi 2013, 14:29     (ostatnio zmieniony przez autora 16 kwi 2013, 16:08, w całości zmieniany 1 raz)
    ja tam wolę prace w Niemczech. Znalazłam tam ofertę opiekunka do osób starszych.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum