Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Drukarka do biura

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Drukarka do biura

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama 1 2 3 4 z 4  
  • ada_38 15 maj 2012, 12:17
    Potrzebuję drukarki do 3-osobowego biura, czy ta wystarczy? Drukarka HP LaserJet Pro P1102
    Cytuj
  • aniechto 16 maj 2012, 10:56     (ostatnio zmieniony przez autora 21 cze 2012, 10:58, w całości zmieniany 1 raz)
    Jeżeli do biura gdzie będziecie pracować w 3 osoby wybrał bym drukarkę sieciową lub wi-fi wtedy każdy ze swojego stanowiska pracy może drukować bezpośrednio. Myślę, że zdajesz sobie sprawę, że drukarka o którą pytasz w tej cenie nie jest kolorowa i nie potrzebujecie skanera? Jeżeli tak jest to zobacz HP LASERJET P1102W Uważam, że do biura to trzeba minimum 1500zł na dobra drukarkę.

    Cytuj
  • Celofan 7 cze 2012, 13:36
    Stanowczo protestuję. Epsona L200 kupisz za połowę tego z kolorem i ze skanerem. A ma do CISS-u stałe zasilanie, więc koszta druku są konkurujące z laserówkami. I sto razy ładniej drukuje. A HP odradzam, najdroższe w eksploatacji.
    Cytuj
  • donkiszot 16 sie 2012, 13:47
    Jeśli kupisz wymarzoną drukarkę do biura warto zainteresować się zakupem papieru ksero w większych ilościach, znajdziesz je w sklepie internetowym Power Price. Tanio i prosto od producenta zachęcam bo sam robię tam zakupy na większą skalę do mojej firmy i jestem zadowolony z realizacji moich zamówień.
    Cytuj
  • carbon 26 sie 2012, 20:06
    Wiadomo, że po jakimś czasie będziecie potrzebowali zamienników, polecam e-atramenty, sklep internetowy, gdzie znajdziecie oryginalne tusze i tonery
    Cytuj
  • radexx 4 wrz 2012, 16:06
    ja mam laser jet 100 mfp i wymiata, skaner, xero full wypas
    Cytuj
  • kowalskiadam45 5 wrz 2012, 10:30
    Muszę przyznać, że drukarka ktorą wybrałeś to pełen wypas.
    Do tego jest popularna:
    Cytuj
  • bohemiak 7 wrz 2012, 14:23     (ostatnio zmieniony przez autora 7 wrz 2012, 14:23, w całości zmieniany 1 raz)
    ta drukarka, którą podałeś w linku w zupełności Ci wystarczy uśmiech
    Cytuj
  • panka 23 wrz 2012, 16:09
    dużo fajnych propozycji drukarek typowych do biura znajdziesz uśmiech przy takim wyborze z pewnością coś wybierzesz uśmiech
    Cytuj
  • rudapaskuda 8 paź 2012, 15:11
    Jak się nie ma pewności to warto skorzystać z usług wypożyczania drukarek. Firma dowozi Ci drukarkę do firmy, opiekuje nią jak coś wysiądzie, wymienia tonery itd. A jak przestajesz jej potrzebować to oddajesz. To też fajny sposób na sprawdzenie czy taki sprzęt nam wystarczy.
    Cytuj
1 2 3 4 z 4