Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Jak sprawdzić oplacalność seo?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak sprawdzić oplacalność seo?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama
  • zylek 30 lip 2012, 13:38
    W jaki sposób mogę sprawdzić to, czy działania seo są dla mojej firmy opłacalne?
    Nie wierzę, że w każdym biznesie daje to takie same efekty.
    Czy ktoś z was testował pozycjonowanie jako formę promocji?
    Cytuj
  • zylek 1 sie 2012, 13:04
    Ale czy te kolejne frazy również proponowali Wam oni? Czy sami je znaleźliście.
    No właśnie wydaje mi się, że zupełnie nie znając się na temacie, nie ma możliwości samodzielnej oceny opłacalności fraz, no bo jak?
    Na czuja? ;-)
    Cytuj
  • Glinka 2 sie 2012, 19:34
    Oni nam zaproponowali, a my wybieraliśmy. Naprawdę sprawdzenie tego, czy dana fraza przyniesie zainteresowanie nie jest trudne. Wiadomo – kluczowe jest również to, jakie firma ma ceny, poziom usług itd. Samo pozycjonowanie ma gromadzić zainteresowanie, a umowy i transakcje w 100% zależą już od poziomu prowadzonej działalności.
    Cytuj
  • mkrawczykowski 4 sie 2012, 20:27
    Zainstalować na stronie statystyki oglądalności strony, stworzyć w nich cele i zobaczyć z których fraz cele są realizowane. Tak w skrócie ;-)
    Cytuj
  • Glinka 9 sie 2012, 9:36
    A możesz napisać jakie to konkretnie frazy? Chętnie ocenię Uwierz mi, że lepiej jeśli na ofertę zerknie ktoś, kto nie jest z nikim związany. A zresztą jak tam chcesz. Ja pomoc oferowałam.
    Cytuj
  • 14 sie 2012, 14:34
    Dlatego wg. mnie lepiej niż za pozycje rozliczać się za rezultaty np. zwiększenie ruchu na stronie, albo jakąś konwersję - wysłanie zapytania ze strony czy zgłoszenia. To jest sposób, gdzie wiadomo i dla Klienta i dla osoby wykonującej zlecenie 'co z tego będzie miał'.
    Cytuj
  • 19 lis 2012, 11:47
    Warto skontaktować się z firmą zajmującą się pozycjonowaniem i poprosić o pomoc w doborze fraz (można je oczywiście wybrać też samodzielnie). Wybrać nalezy firmę, która gwarantuje wysoką pozycję naszej strony www w wyszukiwarce
    Cytuj
  • charlotte1991 12 paź 2013, 8:04     (ostatnio zmieniony przez autora 26 paź 2013, 8:30, w całości zmieniany 1 raz)
    My korzystamy z usług Web Metrics, przed podjęciem działań wyjaśniono nam co warto zrobić by firmę rozkręcić.
    Cytuj