Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Poszukuje poreczyciela, 100% pewny biznes, place

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Poszukuje poreczyciela, 100% pewny biznes, place

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama
  • twierdzagier 20 lip 2012, 14:24     (ostatnio zmieniony przez autora 21 lis 2012, 16:51, w całości zmieniany 1 raz)
    poszukuję poręczyciela na biznes 10 tys, warunek dochod 1800 brutto, place kase pare tys + *barter, biznes jest 100% pewny, przedstawie dowody i wszystkie dokumenty, jesli znasz kogos tez dostaniesz kilkaset zl lub pare tys za poleconego, to dla mnie bardzo wazna sprawa, prosze to wziac pod uwage, mam tydzien na znalezienie poreczyciela (jest juz 1 osoba pewna, ale potrzebuje dwoch z dochodem 1800 brutto), proces polega na podpisaniu umowy w urzedzie jest to chwila, pozniej wszystko jest na mojej glowie, dam sobie z tym rade, mam konkretne plany i jestem pewny siebie, prosze sie odzywac

    poreczenie oznacza, ze biznes jest zabezpieczony na rok przez ciebie jakby cos nie wyszlo, ALE NIE MA TAKIEJ OPCJI, wszystko dobrze przemyslalem, w ostatecznosci ide do pracy na zlecenie i zarabiam w ten sposob, 12 mcy oplat po 500 na ksiegowa i zus i nic wiecej!

    wystarczy, ze bede miec te 500 zl kazdego mca przez rok

    to dla mnie nic trudnego... mozna zarobic troche kasy za zwykly podpis w urzedzie

    chetnie sie spotkam i wszystko wyjasnie

    nieaktualne
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum