Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Jaki ekspres kupić do biura?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki ekspres kupić do biura?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 z 3  
  • Tobiasz42 19 lip 2012, 10:06
    Polecam poszukać ekspresu bezpośrednio w hurtowniach. Tańszego sprzętu nigdzie indziej się nie dostanie. Sprawdź np. warszawska hurtownia mają tam porównywarkę cen różnych hurtowni w Polsce dla wielu artykułów biurowych może znajdzie się coś co przyda się w waszym biurze.
    Cytuj
  • Kajakarz 26 wrz 2012, 19:45
    Jakikolwiek z średniej półki - pracownicy będą wdzięczni za kawę lepszą niż lura...
    No co? Ja bym był
    Cytuj
  • RittaRosa 20 cze 2013, 12:40
    Moje biuro brokerskie zaopatrzone jest w ekspres ciśnieniowy bosch i jestem zadowolona, bo jako pijam dużo kawy przymrużenie oka A ten ekspres praktycznie sam ją robi i pieni mleko, a latte z niego smakuje wybornie.
    Cytuj
  • rejiko 20 cze 2013, 13:30
    Zamiast wydawać dużo kasy na ekspres do kawy, to lepiej już kupić za 50 zł zwykły czajnik i parzyć sobie tradycyjną kawę uśmiech

    Cytuj
  • donatana 4 lip 2013, 9:36
    U nas w biurze sprawdza się ekspres przelewowy. Kawę robi mnóstwo osób i najważniejsza jest wygoda i szybkość, z jaką można odejść z pełnym kubkiem. Polecam szczególnie model, w którym można ustawić poziom zaparzenia kawy (mocna/słaba). Fajnym gadżetem jest też opcja zaprogramowania czasu, kiedy kawa ma być gotowa – choć akurat w biurze jest zazwyczaj zaparzana non stop.
    Cytuj
  • pollen 5 lip 2013, 9:06
    Ostatnio ekspres ciśnieniowy był w biedronce, trzeba było kupować wielki uśmiech

    Cytuj
  • Spidi4 16 kwi 2014, 19:10
    Moi m zdaniem lekko elegancki i funkcjonalny. Powinien być prosty w obsłudze i miec możliwość zrobienia w niedługim czasie odpowiedniej ilości kawy. Co powiesz o takim ekspresie Ekspres DE LONGHI Nespresso Citiz EN 166.B? wydaje mi sie ze jak na ekspres do biura będzie w sam raz ale wybór należy do Ciebie.
    Cytuj
  • 24 kwi 2014, 17:43
    A wiecie może, czy ekspres można wliczyć w koszty w wypadku prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej?
    Cytuj
  • Meggi85 3 maj 2014, 14:33
    Kiedyś byłam w jednej z firm i mieli taki fajny expres elektroluxa, jednocześnie na dwie filizanki i można było wybrać kilka rodzaii kawy jakie można zrobić. Strasznie mi się spodobał, bo mial taki nowoczesny kształt i był niewielki. Dla mnie elektrolux to jedna z najlepszych marek, więc na tą markę bym postawiła. Sama mam w domu kilka ich sprzętów, chociaż exprezu akurat nie mam bo nie pijam kawy przymrużenie oka
    Cytuj
  • kifonda 4 kwi 2015, 22:08     (ostatnio zmieniony przez autora 6 kwi 2015, 0:14, w całości zmieniany 2 razy)
    Nie wiem czy taki zwykły domowy nadałby się też do biura, ale myślę, że nic nie stoi na przeszkodzie... W każdym razie, zachęcam do lektury [url=http://kuchennie.com.pl/jak-ekspres-do-kawy-wybrac/]http://kuchennie.com.pl/jak-ekspres-do-kawy-wybrac/ [/url] Może łatwiej będzie Ci coś kupić.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum