Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Jakie gadżety reklamowe i gdzie zamówić?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie gadżety reklamowe i gdzie zamówić?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama 1 2 3 4 z 4  
  • 14 paź 2013, 20:38
    Poszukuję gadżetów reklamowych, które mógłbym załączać do wysyłanych przeze mnie produktów. Cena za 1 gadżet to max 1.50 zł. Na gadżecie musi być widoczne logo firmy. Dzięki za propozycje i pozdrawiam Eryk
    Cytuj
  • ana-bell 16 paź 2013, 12:30
    Wydaje mi się, że w takiej cenie można nabyć tylko długopisy. Sama zostawiam klientom różne gadżety np. kubki albo [url=http://]kalendarzyki na biurko[/url], ale one przewyższają podaną kwotę.
    Cytuj
  • 19 paź 2013, 14:07
    Dzięki, zdecydowałem już o zakupie kalendarzyków z magnesikiem na lodówkę.
    Cytuj
  • 21 paź 2013, 13:13
    Poszukaj drukarni w swoim mieście najlepiej.
    Cytuj
  • 22 paź 2013, 15:09
    Nie chce mi się z domu wychodzić wielki uśmiech
    Cytuj
  • Czakalaka 29 paź 2013, 10:39
    Świetnym gadżetem reklamowym są kalendarze, a jak wiemy ludzie lubią dostawać gratisy, tym bardziej jeśli są praktyczne. Ja jakiś czas temu zamawiałem kalendarze reklamowe z agencji.
    Mają duży wybór kalendarzy, można zamówić fajne kalendarze książkowe logowane, są solidnie wykonane a firma szybko realizuje zamówienia.
    Dużym plusem są upusty przy większych zamówieniach.
    Cytuj
  • Kasandra2013 30 paź 2013, 11:24
    A co sadzicie o smyczach z logo firmy?
    Cytuj
  • 30 paź 2013, 11:27
    Miałem kiedyś smycze ale chyba nie najlepszej jakości bo się rozchodziły i pruły. Pomysł może dobry ale się zraziłem.
    Cytuj
  • 8 lis 2013, 11:42     (ostatnio zmieniony przez autora 11 lis 2013, 7:55, w całości zmieniany 1 raz)
    Polecam [url=http://www.paletatoreb.pl/]torby papierowe Warszawa[/url] z papierów Kraft / Gładkich w opcji "Eko i białej" o gramaturze 80-125g w zależności od formatu oraz rodzaju. Oferowane torby wyróżniają się dużą wytrzymałością i solidnością wykonania.
    Cytuj
  • MalaBiala 27 lis 2013, 13:40
    Najlepiej sprawdzają się gadżety, które mogą się przydać. Myślę, że magnes to dobry pomysł. Natomiast co do smyczy, to nie polecam, kiedyś były bardzo popularne, teraz coraz mniej osób je używa.
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum