Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Jest możliwe skuteczne działanie w internecie ?!, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jest możliwe skuteczne działanie w internecie ?!

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 z 3
  • hasanna 6 mar 2013, 14:10     (ostatnio zmieniony przez autora 6 mar 2013, 14:10, w całości zmieniany 1 raz)
    prawdę powiedziawszy to z reguły najwięcej klientów spływa w firmach z poczty pantoflowej, ktoś komuś kiedyś coś powiedział i jeśli była to pochlebna opinie na temat Twojej firmy na pewno przyniesie wymierne korzyści w przyszłości
    Cytuj
  • luk20 25 kwi 2013, 21:48
    Chcąc naprawdę zwiększyć obroty w swojej firmie, warto zainwestować w kampanię reklamowąuśmiech Dobra kampania to klucz do sukcesu. Najgorsze, co może być to anonimowość w biznesie. Najważniejsze jest to, by dać się odszukać w Internecie.
    Cytuj
  • asasyn 18 cze 2013, 12:54
    Czytam Wasze wypowiedzi i zauważyłem, że pominęliście bardzo ważny aspekt, jakim jest odpowiednia identyfikacja wizualna! To co czym się firma zajmuje powinno być widoczne na pierwszy rzut oka. Zdaje sobie sprawę, że takie zabiegi to nie jest łatwa sprawa, jednak są na rynku firmy, które potrafią pomóc przedsiębiorcom. Sam osobiście korzystałem z usług Babilon Media i wiem, że to o czym pisze jest bardzo ważne, chodź na początku nawet nie wiedziałem o czym oni do mnie mówią.
    Cytuj