Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Co sądzicie o rejestracji seksdomen xxx, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co sądzicie o rejestracji seksdomen xxx

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Firma24 31 lip 2011, 13:50
    Tak przyglądam się tematowi i choć za dużo z tej rejestracji nie rozumiem to jednak nasunął mi się wniosek czy spostrzeżenie.
    Jak jakaś firma przeoczy ten okres Sunrise A i ktoś inny zarejestruje jej znak handlowy w domenie xxx to z tego wynika, że koniec. Klamka zapadła i domena zarejestrowana. No chyba są jakieś procedury dezaktywacji domeny.?
    Cytuj
  • Crack 31 lip 2011, 15:06
    Tak jest to słuszne spostrzeżenie i może się tak zdarzyć.

    Dlatego przewidziano procedurę Charter Eligibility Dispute Resolution Procedure oraz Rapid Evaluation Service czyli szybka blokada domeny w 48 godzin. Oczywiście to usługa płatna a kwota nawet 1500 USD.
    Problem w tym, że na razie nie wiadomo jak to ma działać bo nie ma podanych szczegółów,
    Cytuj
  • Celeronek64 31 lip 2011, 18:44
    a ja słyszałem, że te domeny xxx są po to aby łatwiej filtrować treści w necie. Wystarczy zablokować xxx i po kłopocie? W to wierzą chyba tylko naiwniacy. Na tych stronach xxx to masa wirusów jest innych zagrożeń. To normalnie jak jakieś siedlisko bakterii.
    Cytuj
  • zylek 22 paź 2013, 13:13
    To bzdura... Zobacz - [reklama] Jeden z bardziej znanych serwisów ero, a adres jaki?
    Poza wszystkim - nad takimi inwestycjami nie wolno się zastanawiać, a tym bardziej pytać o nie na forum...
    Cytuj
  • sabaluga 24 paź 2013, 10:35     (ostatnio zmieniony przez autora 24 paź 2013, 10:46, w całości zmieniany 1 raz)
    no właśnie... to bzdura z tym xxx
    Cytuj
  • plny 17 cze 2015, 10:47
    można zakupić w promocyjnych cenach domeny z końcówką .xxx . Myślę, że jest to dobra opcja do stron o takiej treści, więc jeśli ktoś otwiera tego typu stronę powinien w taką domenę się zaopatrzyć.
    Cytuj
  • kieta 17 cze 2015, 12:07
    Trochę ryzykowne mimo wszystko.
    Cytuj