Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Czy komuś udało się coś wygrać na portalach aukcyjnych?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy komuś udało się coś wygrać na portalach aukcyjnych?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • marek79 25 lis 2010, 15:47
    Przyglądałem się trochę różnym portalom aukcyjnym i widziałem, że można wygrać ciekawe rzeczy za nie duże pieniądze. Jednak automaty trochę mnie zniechęcają. Czy ktoś ma jakiś patent na wygrywanie?
    Cytuj
  • Komputerowiec 25 lis 2010, 16:23
    Ale o jakich aukcjach mówisz - o Allegro.
    Jeśli ktoś ma ustawiony automat do danej kwoty to musisz tak długo licytować aż pokonasz barierę.
    Czasami można kupić coś fajnego na portalu, ale ceny nie są atrakcyjne.
    Np. programy komputerowe są za takie pieniądze jak w sklepie, więc gdzie tu sens kupowania na aukcji? Im większe ryzyko tym niższa cena powinna być, ale nie na Allegro.
    Cytuj
  • jacek_d 26 lis 2010, 15:50
    Ja grałem trochę na różnych portalach, m.in. na za10groszy.pl, ale nie byłem zadowolony, bo albo aukcje wygrywały wspomniane boty, albo ludzie się licytowali aż do granic możliwości i towar schodził za wysoką cenę plus to, co każdy licytujący dołożył od siebie. Teraz obserwuję nowy portal za1klik.pl, nie ma na nim botów, więc jest łatwiej coś wygrać.
    Cytuj
  • Buyer 26 lis 2010, 19:11
    Pamiętam mój pierwszy zakup na Allegro.
    Widzę aktrakcyjny towar, myślę policytuję. Wpisuję kwotę, a tu boom już jest wyższa. To znowu wklepuję cenę i znowu to samo. Pomyślałem, że to niemożliwe aby ktoś tak szybko wpisywał ceny. Napisałęm do Allegro, że to jakiś przekręt.

    Teraz wiem, że można sobie wykupić jakiegoś bota podbijającego cenę do określonej kwoty, ale wtedy myślałem, że to jakieś oszustwo.
    Co do tych wspomnianych stron to ja je omijam z daleka. Nie rozumiem o co tam chodzi.
    Cytuj
  • Unimatryca01 26 lis 2010, 20:45
    Ludzie wygrywają aukcje bo albo mają już doświadczenie jak i co, albo korzystają z dodatkowych narzędzi licytujących.
    Chyba nie myślicie, że ktoś siedzi i śledzi kilka aukcji jednocześnie?

    Jest taka stronka snajper.net za pomocą której automat podbija cenę na Allegro czy eBayu.
    Filmik prezentujący podany serwis
    http://www.youtube.com/watch?v=XtNFLjO0SSo
    Cytuj
  • PytamWAS 15 gru 2010, 17:14
    Ja może i nie jestem specem od komputerów i bezpieczeństwa, ale podawanie danych i haseł do Allegro na obcych stronach to chyba szczyt nieodpowiedzialności.
    Przecież podajesz swoje dane jak na tacy i ktoś to może wykorzystać.
    Cytuj
  • Basia26 15 gru 2010, 17:38
    Unimatryca01 napisał:Jest taka stronka snajper.net za pomocą której automat podbija cenę na Allegro czy eBayu.
    Filmik prezentujący podany serwis
    http://www.youtube.com/watch?v=XtNFLjO0SSo
    Ten lektor ma fajny głos taki ala Max Kolonko przymrużenie oka
    Cytuj
  • konto_usuniete_242772 13 kwi 2011, 21:05     (ostatnio zmieniony przez autora 13 kwi 2011, 21:07, w całości zmieniany 3 razy)
    Ja znam sposób na wygranie ciekawych rzeczy i to nie jest żadne oszustwo ani jakaś zagraniczna strona! to jest polskie i pewne na 100% 100 osób już wygrały ja jestem jedną z nich tylko że niektórzy wygrywają komputery skutery a ja pendriva uśmiech

    Zdobywajcie punkty a punty co jakiś czas wymieniajcie na nagrody ;]
    Cytuj
  • 4Alien 13 kwi 2011, 23:41
    TakeaGift

    Artykuł V. Asteroidy
    Odpowiednią ilość Asteroidów można wykupić za pomocą płatności SMS, PayPal lub przelewu internetowego.
    Płatność SMS:
    10 Asteroidów - 1,00 zł (1,23 z VAT)
    20 Asteroidów - 2,00 zł (2,46 z VAT)
    32 Asteroidów - 3,00 zł (3,69 z VAT)
    55 Asteroidów - 5,00 zł (6,15 z VAT)
    100 Asteroidów - 9,00 zł (11,07 z VAT)
    Płatność PayPal oraz przelew internetowy:
    34 Asteroidów - 3,00 zł (3,69 z VAT)
    65 Asteroidów - 5,00 zł (6,15 z VAT)
    120 Asteroidów - 9,00 zł (11,07 z VAT)
    205 Asteroidów - 15,00 zł (18,45 z VAT)
    280 Asteroidów - 20,00 zł (24,60 z VAT)
    430 Asteroidów - 30,00 zł (36,90 z VAT)
    750 Asteroidów - 50,00 zł (61,50 z VAT)

    Jak widzę coś takiego w regulaminie to już mi się odechciewa takim "okazji"
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum