Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Korzystacie ze smartfonów?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Korzystacie ze smartfonów?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Komputery, Internet, telefony 1 2 3 z 3  
  • samuraj 27 maj 2012, 12:40
    Witam,

    Ostatnio przymierzam się do kupna nowego telefonu i zastanawiam się, czy kupić zwykły telefon za 100-200 zł, czy zdecydować się na tak promowane teraz smartfony. Coraz więcej znajomych ma takie gadżety i twierdzą, ze to fajna sprawa, ale ja natknąłem się na taki tekst i zacząłem się zastanawiać, do czego to wszystko zmierza? Przecież to już brzmi strasznie i może być niebezpieczne. Co o tym sądzicie? Sami korzystacie ze smartfonów?
    Cytuj
  • marek100 28 maj 2012, 9:02
    Moim zdaniem to gadżet do polansowania się... I jakoś nikt nie może mnie przekonać, że jest inaczej...
    Cytuj
  • aniechto 31 maj 2012, 14:58
    Myślę, że w biznesie się sprawdzaja aby sprawdzić skrzynkę zalogować się do jakiegoś panelu i podejrzeć co się dzieje a tak po zatym to lans
    Cytuj
  • rabarbarek 22 cze 2012, 13:58
    Bez smarfona ani rusz! Ja mam od 4 lat i już nie wyobrażam sobie bez tego mini komputera życia.
    Cytuj
  • jaromir89 17 paź 2012, 14:35     (ostatnio zmieniony przez autora 17 paź 2012, 14:35, w całości zmieniany 1 raz)
    Mam stronę z walutami - robiłem taka analizę kto odwiedza serwis i w statystykach Analitics 10 % użytkowników to właściciele Smartphone w tym przypadku około 200 osób dziennie.
    Więc zaczynam się zastanawiać nad wersją mobilną serwisu.
    Cytuj
  • jyntie 19 paź 2012, 14:44
    Ja mam smartfona i na nic nie narzekam. Wszystko w nim działa perfekcyjnie. Kupiłem go dlatego, żeby móc swobodnie korzystać z internetu co w tych czasach bardzo się przydaje.

    Cytuj
  • brzeszczot 5 lis 2012, 9:14
    Dokładnie, chodzi o stały dostęp do Internetu i wygodną nawigację po nim. Do tego ekran dotykowy jest bardzo wygodny. Gorzej jest zimą, kiedy trzeba zdjąć rękawiczki, żeby odebrać połączenie, chyba że się kupi specjalne rękawiczki do ekranów dotykowych.
    Cytuj
  • mizanka 7 lis 2012, 10:34     (ostatnio zmieniony przez autora 19 sie 2013, 11:53, w całości zmieniany 2 razy)
    Ja nie używam smartfona. Wolę tradycyjne telefony z klawiaturą. Jakbym miał takiego smartfona to bałbym się, że zaraz go rozwalę i może się bardzo szybko porysować.
    Cytuj
  • donatela 7 lis 2012, 11:57
    To wygodny gadżet do szybkiego i sprawnego komunikowania się. Polecam uśmiech
    Cytuj
  • Manka 11 gru 2012, 11:29
    to chyba zależy od tego co robimy... przecież jeśli w biznesie liczą się dla Nas długie rozmowy to bzdurą jest kupienie smartfona, w którym bateria trzyma około doby... lepiej jest wtedy kupić tradycyjny model... jeśli do pracy potrzebny jest nam internet to genialnym rozwiązaniem jest smartfon
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum