Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Monitory Lcd - Czyszczenie

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Monitory Lcd - Czyszczenie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • anetka21 30 lip 2010, 14:28
    Dzisiaj zdałam sobie sprawę, że na moim monitorze Lcd trudno jest cokolwiek zobaczyć wielki uśmiech
    Plamy tłuszczu, odciski palców - Ogólnie nie jest to zbyt piękny widok hehe. Jak w efektywny sposób wyczyścić mój monitorek ?
    Cytuj
  • batka 30 lip 2010, 15:47
    Ja używam miękkiej chusteczki higienicznej lekko zwilżonej wodą. Nie marnuję kasy na jakieś dziwne specyfiki które nie zawsze działają skrzywienie
    Cytuj
  • dzasper 30 lip 2010, 18:06
    Zazwyczaj używam płynu do mycia szyb uśmiech Postaraj się znaleźć taki na spirytusie, a nie na amoniaku.
    Cytuj
  • kisanka 30 lip 2010, 20:03
    Ja bym na twoim miejscu nie ryzykowała. Płyn do mycia szyb, to płyn do mycia szyb, a nie do Lcd. Najlepiej zrobisz, jeśli wydasz parę złotych na jakiś specjalny środek do czyszczenia Lcd. Można taki kupić w każdym sklepie komputerowym. Lepiej kupić specjalny płyn do czyszczenia niż nowy monitor przebiegły
    Cytuj
  • proteinka 30 lip 2010, 21:27
    Anetka jak już wyczyścisz swój monitor, to może postaraj się częściej jeść w kuchni ! Nie będziesz musiała go więcej czyścić wielki uśmiech
    Cytuj
  • just_jack 30 lip 2010, 23:13
    A skąd się wzięły te odciski palców ? Masz monitor dotykowy ? wielki uśmiech
    Cytuj
  • decybel 30 lip 2010, 23:58
    Z tego co słyszałem to niemożna używać do czyszczenia monitorów środków zawierających :
    - amoniak
    - alkohol
    - aceton
    Wiec polecam lekko wilgotną ściereczkę.
    Cytuj
  • ragik 31 lip 2010, 7:58
    Polecam szmatkę z mikrofibry zmoczoną wodą destylowaną.
    Potem przecierasz monitor suchą szmateczką i gotowe.
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum